Uz dalej nevladzem

Príspevok v téme: Uz dalej nevladzem
bauer

Zdravicko...niekde som to uz pisal, no jednoducho nechala ma kocka po 4 rokoch, ze ma uz nemiluje a chce ineho...presiel som si kadecim, prve 2 dni mi to bolo jedno, potom som tyzden lezal s neurozou, potom den v pohode, potom prisli depresie a teraz po 2 mesiacoch uz nevladzem, strasne mi chyba, milujem ju z celeho srdca, zblaznim sa z pocitu ze ju uz neuvidim, uz viem ze to je laska mojho zivota, potrebujem ju pri sebe, napriek tomu ze ma nechala kvoli inemu, ju chcem spat po 2 mesiacoch...som vobec normalny? btw mam 23

Laci558

Ze radsej si dat AD ako nespat 3 dni? To teraz srandujes nie? A ked opadne ucinok AD, potom co? Bude to este horsie plus budes mat abstak z antidepresiv. Btw. ja nespim uz dva roky...

bauer

rozpraval som sa aj kamaratkou, ktora je psychiatricka, no tie dristy typu, "pro jedno kviti slunce nesviti", "na sevete je viac zien ako muzov", "vsetko zle je na nieco dobre" a podobne na mna nezaberaju...pracujem s ludmi uz vyse 5 rokov a stretol som z nasho mesta kazdu a jednu, mozem dokonca tvrdit ze poznam 3/4 dievcat z okresu, no nikdy som nikoho ako ona nestretol, aj pred nou som bol dokonca sam vyse 5 rokov, lebo ziadna za to nestala...ja uz fakt neviem co mam s tym robit

bauer

ako ked sme boli spolu som zasiel raz za mesiac-dva s kamosmi na par piv ale to len tak decentne...neznasam opijat sa, nevidim v tom zmysel ani riesenie...som objednany u psychologa ale az o 2 tyzdne a neviem ci to dovtedy psychycky vydrzim...beriem pred spanim xanax inak by som asi nezaspal, lebo vtedy myslim na kazdu minutu, co sme spolu stravili...je mi nenormalne luto ako na to vsetko zabudla. Ano ublizila mi, najprv som sa na nu hneval, potom som sa jej ospravedlnil, za vsetko, co bolo zle..presiel som si kadecim, ale ja verim ze je to moja zivotna laska, aj ked som mozno nebol idealny partner, ja som na sebe tvrdo zapracoval a stale ju chcem spat....viem ze nie som mozno normalny a aj som stretol uzasne dievca, ale povedal som jej, ze este nechcem vztah, ze jej nechcem ublizit, ona to pochopila a povedala ze pocka, no ja chcem stale tu moju ex :(

Janik4

Kazda rada je v Tvojom pripade vzacna.
Nikto tvrdo maka ci sportuje, dalsi sa sustavne opija a niekto s tym zajde psychologovi alebo psychiatrovi po pomoc.
Zastavit myslenie a myslienky ako mas momentalne Ty dokazu niekedy zastavit len specificke lieky.

bauer

praveze zamestnavam sa naplno...beham, bicyklujem, cvicim, chodim na prechadzky, stretavam sa s kamosmi, ale stale stale na nu myslim, pri vsetkom....ja ju nenormalne milujem

Jefitto

Kamarat, hlavu hore ;)

Tieto pocity pozná ako každý... no mne osobne pomohli prechádzky do prírody... možno to znie divne, ale je to tak ;)