Neviem sa sústrediť, učiť, koncentrovať..

DzanaFX

odpovedam ja pijem niekedy aj 4-5 kávy denne, vôbec nestíham spať, isto to je aj tým..Ale ta mne to poslednú dobu už vôbec nepáli...:-/

DzanaFX

Laurina a zuza...Som externistka na Technike - Ekonomická fakulta, preniesla som makro a matiku dvojku dve najhoršie predmety, mám toho ešte viacej ako nejaký denný, takže nepolemizujte zbytočne :-D... A na doplnky nie sú peniaze teraz, akurát ten mesiac som sa odsťahovala...Takže...:-/

zuza265

Laurina22

u nás majú externí študenti omnoho menej toho, čo potrebujú vedieť na skúšku, než my. Takže neporovnateľné.

Deaa

ginko, lecithin áno, to treba brať dlhšiu dobu.. ale speed8 je nápoj, ktorého účinky sa dostavia hneď.. ale zas podľa toho či to vypiješ nalačno alebo nie

odpovedam

umele doplnky z lekarne vyzaduju niekolko tyzdnov, kym budu ucinkovat. Je to placebo ;-). Stres vyzaduje vitaminy. Dopln si ich - ovocia je na vyber neurekom. Ak mas tazke obdobie - osobne problemy, zdravotne - tazko sa uci. Toez som si tym presla nedavno a fakt sa ucit nedalo. Ale skus to, Premoz sa. Vypi kavu alebo nieco, co ta povzbudi. Mne pomaha, ak si vytlacim do pohara citron, par pomarancov a do toho dam med. Dobije ma to vitaminmi a energiou.
Hlavne mysli pozitivne. Ked sa ti zle uci, tak si to len dookola citaj ;-)))

Deaa

počas skúškového som bola strašne nervózna, v strese a mala som pocit, že si nič neviem zapamätať, našťastie už mám po... ale bola som si v lekárni kúpiť speed8, to si vygoogli, a neviem či to bolo len placebo alebo skutočne to má čosi do seba, ale opadol zo mňa stres, v pohode som sa učila 10 hodín v kuse... ale na každého to môže pôsobiť inak