Komplikovane vztahy s muzmi...JE TO LASKA???

Príspevok v téme: Komplikovane vztahy s muzmi...JE TO LASKA???
tulipanik

Ahojte..potrebovala som malu radu..v piatok oslavujeme s priatelom 4 roky...nemozem povedat,ze je zly,dba o mna,ma ma rad,ale nieco sa z nasho vztahu vytratilo,...vasen,...problem je ten,ze som spoznala niekoho ineho,...som teraz v Anglicku.On ma 21 tak ako ja a je z Juznej Afriky.Nie je cernoch,je vysoky,opaleny,ma cierne vlasy a nadherne hnede oci...uz takmer 5 mesiacov mam o nom sny,ked ho vidim,bije mi srdce silnejsie a ked sa ma dotkne,je to ten najkrajsi pocit na svete...bohuzial on mal donedavna priatelku z Kanady,ktora ho asi pred mesiacom nechala po telefone a to ho velmi zranilo...mam pocit,ze ju este stale lubi,mne povedal ze ma lubi,ale ako kamaratku,nic viac,ze mam mysliet na to ze ja mam priatela...ale to jeho objatie...neviem nanho zabudnut...s priatelom tieto pocity nemam...Dnes odisiel na 10dni do Francuzska,jeho kamarat mi povedal,ze ho velmi boli rozchod,ale mozno niekedy...ani neviem ci sa mu pacim,...poradte prosim je toto laska???

adf

Tulipanik, skús sa zamyslieť a uvedom si, čo máš na svojom drahom rada a naopak čo ti vadí, prípadne chýba. Možno prídeš na to, či je lepšie ostať s ním alebo nie. Ja viem, že môj priateľ ma lúbi, ja jeho tiež a som s ním šťastná, urobila by som chybu keby ho nechám. Možno to ty cítiš tak isto a iba fyzicky ťa láka ten druhý. Skús porozmýšľať čo ťa pri ňom drží. Ak je to iba strach z toho, že ostaneš sama, myslím si, že to nie je potom na dobrej ceste do budúcnosti.

tulipanik

Dnes som mala sen..opustila som mojho priatela a zila s nim..stale som ale stretavala byvaleho priatela a raz bol s nejakou druhou...dost mi to ublizilo,dokonca som sa chcela vratit naspat k nemu,ale on uz nechcel..povedal,ze som si vybrala a mam si zostat tam kde som ;o( aj v tom sne ma to velmi bolelo,mozno je to znamenie,ze si mam uvedomit koho naozaj milujem...je to zvlastne,ze sa nieco take moze odzrkadlit vo sne...

adf

Ja som s priateľom 3 roky. Pred ním sa mi hrozne páčil jeden chlapec, bol skvelý, snívalo sa mi o ňom takmer každý deň...písala som o ňom básne...myslela som na ňho neustále...no stále sa nič nedialo a nikam to nespelo. Potom som sa zoznámila s terajším priateľom, je nám spolu nádherne, lúbime sa, tešíme sa spolu z maličkostí, občas však sú i temné chvílky ale tie prehrmia a znovu je všetko ako má byť. No a stane sa mi i teraz, po 3 rokoch, že sa mi o ňom sníva, môže to byť i tým, že ho často vídavam, ja neviem, no dnes sa mi o ňom snívalo a ja som sa ráno zobudila taká nadšená. Mám výčitky svedomia, no sem-tam sa neubránim a myšlienky znovu zablúdia.

tulipanik

Linduska...asi mas pravdu...ano,vlastne si presne vystihla z coho ja mam strach...zrejme to tak bude lepsie...asi by som po nejakom case olutovala svoje rozhodnutie...tak ako pises...mozno bude lepsie nechat ho ist...

samko r.

Linduška, páči sa mi tvoj názor na život. Je to presne tak ako píšeš. Si triezvo mysliaca žena. Zostaň taká aká si. Len si zabudla napísať, aby bol ten prvý tiež dobrý človek. Ja myslím, že teraz je to kompletné.

linduska....

inak sama som teraz s priatelom ktory mal predo mnou 7rocny vztah a ona ho nechala kvoli druhemu.odvtedy co je so mnou mu zacala vypisovat a vyvolavat lebo s nim uz nie je stastna ale on sa uz na cely ten vztah vykaslal lebo odkedy je so mnou tak na nu uz celkom zabudol a ona to teraz lutuje.ma uz smolu lebo my sme spolu stastni a ona nema nic

linduska....

je celkom normalne ze po 4rokoch uz k svojmu priatelovi necitis to co predtym.ono sa aj vravi ze laska trva tak 2 roky a potom to je uz len zvyk. mozno by si bola s tym druhym stastnejsia ale mysli na to ze aj z toho vztahu sa potom vytrati ta laska a opat to bude len zvyk.a este jedna vec....citala som taku statistiku ze velke percento zien opusti v mladom veku,priblizne v tvojom, svoju lasku kvoli niekomu inemu lebo si myslia ze taketo mlade sa este nemusia nijak viazat no potom velmi lutuju lebo s pribudajucim vekom si nakoniec zoberu len nejakeho chudaka ktory nie je ani zdaleka taky dobry ako ten prvy....no porozmyslaj ale velmi dobre lebo raz mozes lutovat ale bude neskoro.je to len ne tebe

tulipanik

Asi ano...uz to zachadza privelmi daleko...dokonca si predstavujem jeho tvar pri milovani s mojim priatelom...ze to je on...to uz asi nie je len tak...mam len strach a to velky...ze ja ho opustim a potom sa spalim,ze zistim,ze to vlastne nebola laska,ale len vasen...ved ja uz nespoznavam samu seba...;o(

mirka5

Pozname to asi kazdy..je to hrozne tazke sa rozhodnut,ale mas 21 takze si v obdobi skusania a ja by som to na tvojom mieste riskla a ked uz pre nic ine tak pre poucenie do zivota a chlapov je predsa na svete milion... ;o)

tulipanik

Ja viem...je to nadherne...ale keby som si ho tak mohla vychutnat a uzivat naplno...bez vycitiek svedomia...ved ja uz ani neviem co je to laska a ako ju rozoznat...;o(