Idem vysadiť HAK. čo s akné?

Príspevok v téme: Idem vysadiť HAK. čo s akné?
šumienka

Ahoj! Po 8 rokoch utrpenia s akné sa mi podarilo zlepšiť stav pleti vďaka hak o 80%. Užívam ju 6 mesiacov, ale musím ju vysadiť. Desím sa toho čo bude potom. Zase bolava tvar, rano priprava namiesto 5 minut 25 :( atď.Kedže hak je jediná vec, ktorá mi pomohla s akné asi budem mať akné hormonálneho pôvodu. doktorka mi poveddala že sa to nedá liečiť iba potlačiť pomocou hak. neexistujú nejaké prírodné preparaty ktoré by mi pomohli? nikto kto má skúsenosti? prosim pomožte

Sima1993

O ROACCUTANE som už počula veľa slov, videla som aj mnoho videí ktoré dokázali jeho účinnosť mno ale ako sama rianah ,,ak má na to gule,, pretože som už počula o mnohých vedľajších účinkoch ktoré nemá žiadni iný liek také množstvo ako práve tento spomínaný je skutočne nebezpečný, a však účinný je to proste šialenstvo...a konopný krém idem hneď zajtra kúpiť a napíšem výsledok som ochotná vyskúšať čokoľvek uvidíme čo dá toto znie to nádejne ...

klavesnica

no, vidim ze to aj tak skratilo cely link. skratka si otvor slovensku stranku alternamedica a hore niekde najdi heslo akne.

klavesnica

precitaj si tuto stranku, ale musis si v linku vyhodit tie bodky za www. a nazvom alternamedica, inak by mi to tu automaticky vyhodilo. nechaj tam vsade len jednu bodku. je to o akne.

www....alternamedica....sk

rianah

ROACCUTANE- ak am na to gule, ja som ho rbala rok, potom po dvoch prisla recidiva , zas pol rok.... v USA je tento liek zakazany, je velmi skodlivy neziaduce ucinky priserne.... ale ten kto mal problemy s akne vie ake je to trapenie chodit s pupakmi a nic mu nezabera, zadne masticky a dristy

Sima1993

Ahojte, trpím podobným problémom. Akné od 12rokov dnes 19. Dva roky som brala antikoncepciu pred 3mesiacmi vysadená zo zdravotných dôvod, genetická predispozícia kŕčových žíl kt. sa začali objavovať. Dnes už akné na chrbte, pleciach, dekolte, krku a tváre niečo strašné. Nič nepomáha, chodím k dermatologičke ktorá mi predpísala skinoren na tvár a na chrbát, dekolt, ramená a krk Erifluid. Zbytočné, tvoria sa ďalej ďalšie a ďalšie hnisavé vyrážky niekedy len boľavé pod kožou ktoré sa nedajú vytlačiť len sú červené, boľavé a tvrdé. Na chrbte spústa malých a prevažne hnisavých akné niektoré akoby suché a po poškriabani hneď odbadnú, na krku dekolte a ramenách len hnisavé a veľmi boľavé keď uštipnem hnisavú hlavičku hneď tečie krv. Zúfala s nulovím sebavedomím, to som ja. Akné mi ničí psychicky život, najradšej by som zložila všetky zrkadlá v byte a zahúbila všetkých ľudí čo mi povedia: A prečo neberieš nejaké tabletky, moja kamarátka tiež mala akné brala tabletky a jej to prešlo, ty si nečistíš tvár alebo čo? Nenávidím to, doma mám milión prípravkov od doktorky či z drogérie, z reklám či na základe rád z fóra. Je to zbytočné boj s akné naďalej prehrávam a nechcem uveriť že sa to vyliečiť nedá myslím si ,že doktori a všetci okolo nás kt. sa tvária že nás chcú vyliečiť nás neliečia len tlmia príznaky pretože vedia, že keby nás vyliečili už by sme k ním neprišli a nedávali do ich hlúpych mastičiek a liekov toľko peňazí koľko dávame teraz a oni by skrachovali. Proste nás využívajú lebo vedia aký sme všetci z toho zúfali a aj malé zlepšenia nás teší, ale oni popri tom určite vedia ako urobiť tvár bez akné ako má väčšina ľudí.