Meškanie - kôli schudnutiu?

Príspevok v téme: Meškanie - kôli schudnutiu?
sun559

je normálne aby sa mi zastavila menštruácia ked som schudla len necelé 4 kg? Moja výška je 166cm, pôvodná vaha bola 60kg, teraz vážim 56 kg.

Myslíte, že to meškanie je kôli tomu? Kym som nezačala chudnut vzdy som menštruáciu dostala načas na 28 den. A teraz nič :(
Tehotná nemôžem byť, ani nemam byt s kým.

vyziva.porad

Skúste sa pozrieť na svoj jedálniček, či je vyvážený a poskytuje množstvo živín, ktoré Váš organizmus skutočne potrebuje. Redukovať tuk neznamená hneď, že máte mať poruchu menštruačného cyklu. Naopak poukazuje na to, že svoj jedálniček nebudete mať v poriadku. (samozrejme nie je možné problém redukovať len na jedálniček, ale je to pravdepodobné). V prípade, ak chcete, môžete mi zaslať celý Váš jedálniček na mail, môžem Vám ho rámcovo zhodnotiť. Pošlite mi tam aj výšku, váhu, obvod pása, obvod bokov, ramena a stehna.

sun559

ale ja jedávm aj tuky (samozrejme len zdravé) ako napr.: olivový olej, slnečnicové semienka, orechy, mak, jogurty s vyšším obsahom tuku (no nie plnotuč.)...

ale fakt nechápem prečo sa mi zastavila, ved 4 kg fakt nie je nejako extra veľa.

Lulu2011

ja som schudla na 49 a asi týžden mi meskala, ale som vysoka, myslim, ze pri 4 kg to nema suvis, minule som dala dole 7 a nemeskala mi

jankaaaaaaaaa

na spravne fungovanie menzesu je potrebny tuk-cholesterol. predpokladam ze pri chudnuti ho jete velmi malo, alebo vobec. tak treba zacat aspon trochu. ale jedzte mango, aspon 2ks tyzdenne