Vztah

veverica1

Vsak ja som na tom podobne ,k tomu ja si ani nevsimnem ,ze ma vobec niekto bali.Minule mi to musela povedat kamoska,ale aj tak nic.Lebo ja ,ked zistim ,ze si ma niekto vsimol,tak stuhnem a nevsimam si ho.

trulinoaaa

sun559 hanblivostou pochybujem ze to moze byt, to chalanom az tak neprekaza, teda pokial to nevyznie tak ze nemas zaujem sa s nim bavit, to odradi, tiche baby su vacsinou dost rozumne mimochodom

Majlos

Ani by som nepovedal, že je to rarita. Akurát tie baby ktoré sú panny tak o tom nahlas nehovoria ale existuje početné množstvo báb ktoré čakajú na toho pravého a to je dobre, hlavne nech sa toho nechcú zbaviť čím skôr, šťastie im to neprinesie akurát budú nešťastné, že to spravili s nejakým lolom
Ja mám napr. tiež 20 a tiež som nezažil už tuto nižšie spomínané veci ako pusa objatia ani vzťah ani nič. Nie, že by mi to nechýbalo ale tiež sa s tým zmierujem pomaly. Ale predsa neskočím do postele hneď s prvou ktorá otrčí, mám svoju česť a čakám na tú pravú. Otázne je či sa jej dočkám :)

sun559

ak mám povedať úprimne škaredá niesom. Keby som chcela môžem mať veľa chalanov, ALE ide tu o moju povahu, ktorá za všetko môže :(
som totiž veľmi tichá, a ked sa ma pokúša nejaký zbaliť, ja sa zľaknem a poviem si radšej s nim nechcem mať nič, lebo sa ho hrozne hanbim, a určite by sa so mnou iba nudil.

trulinoaaa

pripadate si nepritazlive baby? ale uprimne. ...v dnesnej dobe je to fakt rarita ze je 16 rocna panna, nie 19, 20...kazdopadne ja to kvitujem

sun559

moja ty maš len 16, čo mam povedať ja? Mam 19 a žiadny vzťah som v živote nemala, proste žiadna pusa, žiadne objatia,,..NIČ :(

No čo už, už som sa s tým pomaly zmierila.

trulinoaaa

tak si niekoho najdi, chalani isto maju zaujem, nejdem ti ani pisat ze nehladaj nasilu, kludne hladaj, ked to nevyde tak to nevyde