prva pomoc pre velke napuchnute pysky

Príspevok v téme: prva pomoc pre velke napuchnute pysky
Mooniii

neviem co sa stalo, same od seba mi napuchli pysky, vyzeraju tak masito a tvrdo a tak proste ako botoxove pery.. aj to boli a tiez ma boli drazdec dost velmi :( dala som si na to canesten, zajtra na gynde nikto neni a do stvrtka mam co robit? velmi sa toho bojim a som rozrusena, ak mi viete pomoct tak prosiiiim!! dakujem za akukolvek odpoved

Mooniii

umyvam sa tam len cistou vodou, avivaz sa davat nebude, a letim do obchodu, dakujem krasne :) tak zajtra uz nemusim ist k doktorovi?

mimmi

moooni, umyvaj sa dolu iba cistou vodou bez mydla. A skus biely jogurt, viem ze to znie divne ale mne to odporucili na gynde a pomaha to. Skus, ublizit ti to neublizi. ;-)

Mooniii

neviem o tom, ze by som bola alergicka na nieco :( a nic nezvycajne som nerobila, nemala som styk ani nic posledny tyzden, tak co to mohlo byt? teraz rano to je uz viac menej v norme, ale aj tak sa bojim :/

Jefitto

Ro manoo, ty si asi nejaký divný chalan, ak ti tiež zvyknu napuchať pysky a draždec :O

Môže to byť alergia, vtedy treba užiť voľne dostupné histaminikum. Dá sa kúpiť v lekárni za paru drobných. Ale môže to byť aj dačo iné

romanoo

A nemôžeš mať alergiu ? Vtedy môže z ničoho nič nastať opuch a aj práve na tých miestach. Nám chalanom sa to stáva, a zmizne to tak ako prišlo, niekedy rýchlejšie po Dithiadene. Vážne.