Padanie vlasov

llloooppp

mate niekto skusenost s pripravkom Fitoval Plus - emulzia??? je to proti padaniu vlasov... v lekarni stoji 145Sk ... ako dlho to vydrzi?? alebo som este nasla Reghaar vlasovy aktivator.. prosim poradte co z toho si mam kupit..

kara

to poznam aj ja.ako napisal-a Lin už pred tym,pomaha velmi Klorane sampon na vypadavanie,uziva sa 1xtyzd.,Quinaral tablety,drahe ale super,a na predpis od koznej som mala aj roztok do vlasov:Alpicort/cervena krabicka,lebo je este 1 druh/,kazde 2 dni vtierat a super!vysledky su o mesiac!!!ale pre istotu,ak to nemas zo stresu,a vies o nom,tak si daj vysetrit aj krv.Mozes byt chudokrvna

00990077

Ahojte, len sa chcem spytat... Prave vidim v casaku reklamu na REVITAL. Naozaj pomaha? A neviete v akom cenovom rozpeti sa pohybuje? Dik moc.

Lenush

ak pojdes do lekarne a povies co potrebujes, tak ti lekarnik urcite poradi.. na padanie je velmi dobry zinok ale aj kadeco ine.. staci sa popytat

lin

Odporucam sampon Klorane s chininom a vitaminmi B. Vitaminy Quinoral, da sa kupit vyhodne trojbalenie a je to na tri mesiace. Alebo Revital Revitalon. Vlasova voda Dixi so zihlavovym extraktom z tych lacnejsich. Alebo Biohaar s kyselinou hylauronovou.

evilka

ahojky ... mala som rovnaky problem...strasne mi zacali padat vlasy, plna vana, len ked som si presla rukou.navstivila som koznu, ta ma poslal na odber krvi ci nie je nieco v neporiadku. predpisala mi tabletky panteno, daju sa kupit aj volne a brala som aj Zinok velke balenie co vyjde na 3 mesiace.odporucam kup si sampon z lekarne(Tial Cap alebo Klorane na poskodene vlasy a aj balzam) mne sa to upravilo asi po 3 mesiacoch a teraz mi zacali vyrastat nove vlasky tak dufam ze mi zase zhustnu.teraz ich mam pekne, jemne na dotyk a vobec nepadaju. neboj vsetko bude dobre, hlavne si kup ten Zinok a pantenol aspon 1 balenie. vela stastiaaa ;)

alti

Najcastejsie priciny vypadavania vlasov : psychika, nedostatok biotinu /drozdie, orechy, ryza natural/, inozitol /melasa, lecitin, psenicne zrna, drozdie, citrusy/, chloridy /kuchynska sol/, komplex vit. B /droydie, fazula/, vit. C a kyselina folova=listova /zdroje zname, zelenolista zelenina, mrkva, zlty melon, marhula, tekvica/ - cit. E. Mindell: Vitaminova biblia