Padanie vlasov

anka:

zatial tomu nemozem uvert, odkedy beriem INNEOV, tak o POLOVICU menej vlasov mi pada.Fakt neviem prist na koren tomu, ved to beriem iba dva tyzdne...Som cela happy, len aby to vydrzalo. uz budu dva roky, ci mi v kuse velmi padaju vlasy a doteraz nezabralo vobec nic. Aj Revalid som brala, aj od VICHY tie ampulky

majka.s

mne vlasy padaju stale (dokonca staci, ked sa nahnem nad tanier a do taniera spadne vlas - a pri kupani ani nehovorim...). ale mam problemy so stitnou zlazou a beriem Euthyrox a vraj mozu vlasy padat aj od toho. no neviem, ci aj ty mas nejake problemy...

anka:

ludkovia, dnes som si v lekarni kupila INNEOV, tak mi drzte palce, kupila som si zvyhodnene dvojbalenie, po dvoch mesiacoch napisem, ci to boli zasa do vetra vyhodene peniaze :-)

vlaska

No,baby viem o com niektore hvorite,uzivala som revalid a je na HoUBY!!!
takze som zacala uzivat take pridrodne tablety ktore mi nepomohli uz vobec, tak som isla minul ytyzden ku ožnej a vraj to moze byt aj kvoli slabym dioptriam,tvraj je to dost caste pri vypadavani vlasov,takze baby odporucam,NAVSTOVIT OPTIKU!!
moj pripad to vsak NIEJE cize bojujem dalje,neviem co mm robit,cakam este na vysledky a ak nic nnajdu tak ocakavam ze o rok budem mat na hlave plesinu....

pred dvoma rokmi vsetci co ma stretli mi zavideli moje krasnee HUSTE PREHUSTE vlasy,ktore boli zdrave a leskle a teraz nic.:(

pehana24

Ahojte,prosim kto mi poradi dobry zabal na vlasy?Mam ich vlnite a dost suche a momentalne mi aj padaju ale uzivam REVALID.DAKUJEm

samathka99

no caute tak ja som mala taky isty problem asi pred rokom..strasne mi padali vlasy a myslela som ze budem mat 3 vlasy nahlave ale potom som si kupila vitaminy na vlasy a nechty a postupne sa vsetko dalo doporiadku..hlavne treba kupit kvalitny sampon(mozno sa porad s kadernickou,alebo s lekarkou)...ja si teraz umyvam vlasy kazde 2dni fenujem a dakedy zehlim ale vypadnu mi 2 vlasy takze myslim ze zatial je to v pohode,no len dufam ze mi to aj nadalej vydrzi:) mam ich dost pevne a zdrave..tak baby drzim palce

evinka

ahoj...no tak dosla som do lekarne a ten tipek co tam bol povedal ze mam vyskusat tabletky HAIR ...a dal mi k tomu sampon fitoval..povedal ze si z nicim inym nemam umyvat hlavu len z hentym... aaa tie tabletky su na dva mesiace..je ich tam 70. pozna to niekto?? vyskusal ?? pomohlo vam to?? za kazdu radu dakujem :-)

monro

Skus vyrobky Bioscalin. Maju v lekarnach. Ja som pouzivala vlasovu tinkturu a sampon. Velmi mi to pomohlo. Moja kadernicka mi odporucila takuto kuru opakovat 2krat rocne, na jar a na jesen, ked vlasy najviac padaju.