Kamarátstvo alebo niečo viac ?

Príspevok v téme: Kamarátstvo alebo niečo viac ?
Stankuska

Ahojte, chcem sa opýtať najmä tých, čo si prešli niečím podobným .. Už vyše roka sa poznám s jednym chalanom, od prvého okamihu sme začali spolu dobre vychádzať, chodili sme na chatovačky so spoločnými kamarátmi, ba aj hockedy skoro každý deň spolu len tak von, rozprávali sme sa o všetkom .. časom to prerástlo z mojej strany na niečo viac, niečo viac, čo ma zožiera už pár dlhých mesiacov .. prestáva ma to baviť, v decembri mi dal impulzy, že začína namna žiarliť takže ma má asi rádšej ako rád, ale bojí sa a nechce sa sklamať, neriešila som to a neriešim to do teraz, ale ja s toho šaľiem, mám mu to povedať alebo sa mám nato vykašlať ? Vadí mi na ňom to, že je uplne iný keď sme sami a keď nie, keĎ sme s kamarátmi, len sa predvádza, ba niekedy ma aj podpichuje uražlivo, ale on to má jednoducho v povahe, neviem, čo robiť :/

AdamKrt

Povedat mu to je ten najmensi problem.

Problem skor vidim, aky ma k Tebe postoj, ta jeho povaha. Nechcem prorokovat, ale podla mna pri nom si este poplaces, pre tu jeho povahu, ked uraza...

nebojsa

hlavne si musis uvedomiť že, už to povedať musíš , a rataj vždy sa najhorším aby si potom mohla byť popripade prekvapena :)

nebojsa

keď ti to pomože tak si daj jeden frťan(ale fakt len jeden) a ak si priliš hanblibá tak mu to kludne napíš (na facebooku napr.) (predídeš tak trápnosti) :) v tomto to je vyhoda aj nevyhoda zaroveň :D :)

Stankuska

Ja sa veľmi bojím toho, že ak to nedopadne tak, ako by som si priala, tak že ho stratím, že sa ma bude báť, strániť, alebo že ja nezvládnem to odmietnutie, a budem sa mu musieť vyhýbať, je to hrozné, myslím na neho každý deň zakaždýn, aj napriek tomu ako sa kumne niekedy správa .. nechcem ho stratiť aj keby ako len kamaráta .. je to hrozné .. ale budem to musieť tak urobiť, len ja to asi nezvládnem, budem si musieť asi šľahnúť za jeden frťan, či ? heh

nebojsa

určite to skús a otvor sa povedz čo cítíš ... takto dalej kamarati nebude moct byt lebo ty by si to nezniesla otvorene mu povedz čo citiš ... začneš tak ... no musim ti niečo povedať už par mesiacov to je take divne si super kamarad a pre mna si niečo aj viac a tak sa mu otvor ... a a uvidíš ako zareaguje on :)keby chcete byť kamarati tak po čase, ale za pravdu sa hanbiť nemusíš ... a budeš mat dobry pocit KONEČNE lebo budeš vedieť na čom si takto si v kruhu ... :) len aby si nelutovala ... čo mohlo byť a to je to najhoršie potom :) potom daj vedieť :)