Podviedol som

Príspevok v téme: Podviedol som
Zdenci

Očakávam ukameňovanie ! Klamal som, sklamal som a padol som na dno :( Osobne sa považujem za citlivého, úprimného, a verného muža. Avšak sklamal som sám seba, zničil som svoje hodnoty, spravil som to začo som odsudzoval druhých. To čo sa neodpúšta ako tu píšete a ako by to asi malo byť. Vztah s priatelkou mám 3,5 roka vekový rozdiel medzi nami je 2roky. Ja pracujem a ona študuje. Zopár krát sme mali krízu vždy sme si ju však vyrozprávali... sex sme v podstate mali pravidelne, možem povedať že išlo o ideálny vztah až na moju tvrdohlavost sem tam. Sme zasnúbený, a chystáme svadbu. Avšak nedávno som mal potrebu nadviazat kontakt z jednou osobou, z písania na sexualne témy, nejaké sprosté harašenie bolo stretnutie. A to sa nemalo stat :( ...teraz už darmo plakat nad rozliatym mliekom, v danej chvíli v daný moment to bolo niečo nové a iné. Zrazu asi zafungovalo že ked sa kokot postaví rozum sa zastaví. Stalo sa to ako som už písal, išlo o krátky sex, pre mna len sex :( Priatelka zrazu objavila fotky ktoré my ona posielala cez net, bola tam holá... vtedy som sa vyhovoril že to je z netu, potom už došla nato že to nie je tak a že som sa s tým dievčatom stretol, znova som klamal lebo som povedal že sme sa len stretli. A ked už prišlo na všetko už som vedel že je koniec, musel som priznat kartu. Bolo to najtahšie čo som kedy povedal... Nával hnevu, kriku plaču...bol neskutočný :( Cítil som sa ako nikto, plakal som a prosil som o odpustenie, ležal som na zemi v tráve a nevládol som, bál som sa aby sa nezrútila , bál som sa konca :( Zrazu som bola malé ustráchané hovienko a nie velký frajer z facebooku čo vypisoval sexualné hlášky :( Hanbím sa sám za seba, hanbím sa a preklínam sa zato že som ublížil osobe ktorá mi dala všetko , ktorá sa o mna starala a zaujimala sa o mna, ktorá ma usmernila, tá ktorej rodina ma prijala ako vlastného syna. A teraz ženy počúvajte , to ako vy stále píšete že kto spravil raz , spraví znova, a že kto miloval by toto nespravil a podobne. Ja stále milujem a verte mi že chcem dalej milovat, a hnusí sa mi už len ta predstava čo som spravil, hanbil som sa hnil ked mi priatelka čítala diskusiu medzi mnou a tou ženou s ktorou som ju podviedol. Neobhajujem sa , spravil som to pri plnom vedomí...ale dal by som život zato aby som to mohol vrátit, dal by som život zato aby sa moja priatelka netrápila tak ako sa trápila....vyjadrite sa rád odpoviem.

doubledog

beskyd
najhorsie, co mozes zene urobit, je znicit jej iluzie.
ved to by bol koniec ludstva, keby zeny pochopili, ako sa veci maju :)

nastastie, vo vesmire neexistuje sila, ktora by dokazala tuto zensku iluziu znicit skor, ako v zrelom veku (kedy je to uz jedno, kedze rozmnozovanie vacsinou prebehlo).

vacsina tu pohorsujucich zien ma max 25 rokov a este veri na princa na bielom BMW

Zdenci

Myslim ze uz sa vyjadrili vsetci, 82 reakcii z toho 5% si to zazilo à zbytok len pouca, mudruje, à moralizuje. Som si vedomy svojho cinu à uz lutujem ze som sem napisal. À admin obliz my vajca

beskyd

:D dufam ze tie zenske nicky ktore sa tu najviac pohorsuju by sa tiez takto pohorsovali v pripade, ze podvedie zena chlapa:)) ale moc tomu neverim, takze ta vypovedna hodnota tych komentov je taka, aka je. druha vec je, ze by bolo vhodne aby deckam uz na zakladnych skolach niekto vysvetlil, ze clovek je len biologicky determionovana opicka ktora nie je stavana na monogamiu kedze biologicky program jej veli sulozit s kadekym a clovek sa riadi prioritne svojimi pudmi a instinktami, teda drviva vacsina... tak 98%. to by normalne mali vyucovat na prirodopise na druhom stupni, aby si ludia svojich partnerov neidealizovali a nerobili z nich uvazujuce, empaticke, citovo zalozene a citiace bytosti kedze takto sa ludia len stavaju obetami vlastnej iluzie.

miauu

jesis chuderka :( uplne mi je do placu za nu, prepac ale viem ake to je ked ma niekto sklamal a tak strasne to boli
nikdy by som na to nezabudla...
pokaslal si to, kde je uz raz nalomena dovera, je koniec
a kebyze este viem, ze bol triezvy a neudrzal sa, kde by som mala istotu, ze sa mu zas neodkrvi mozog

ka3na

necitala som predchadzajuce reakcie,ale ja by som ti urcite neodpustila! v tomto som dost zasadova ....tak dufaj, ze tvoja priatelka taka nie je :)

jahodka123

Fu, je vidieť, že ťa to úprimne mrzí. Ja som za to, že každý si zaslúži druhú šancu. Držím palce. Myslím, že ty si jeden z tých, ktorý si ju zaslúži

xxxxxxxxxxxx

ako, to ze si to takto planoval, pisal si si na sexualne temy a nakoniec si sa s nou stretol, to znaci o tom ze to bolo planovane a nie take len ze joj tak opil som sa a stalo sa ... tak neviem kto miluje toto neplanuje ze podvedie, teda blbo som sa vyjadrila nepodviedol by vobec... ja by som ti dala taku facku za toto ...a uz by som ta v zivote nechcela vidiet. Lahsie by sa mi mozno vzalo keby to bolo fakt niekedy po hadke keby si sa opil a by si to urobil s nejakou co si spoznal v bare. ale tym nemyslim zeby sa to dalo odpustit...takze nemyslim si zeby si naozaj tak miloval... ako to opisujes... teraz je to len vycitka, vies ze si spravil nieco zle a len to ta trapi nic viac.

GoFruit

Myslím že si priateľku podviedol už keď si si písal s inou sexuálne a nechal si si od nej posielať fotky nahé. Podviedol si jej dôveru a vyjadril si maximálnu neúctu a nerešpekt. Už tu sa nedá povedať že by si ju miloval. Milovať znamená niečo iné. A to že si sa s tou osobou stretol znamená že si presne vedel na aké stretnutie ideš a nenahovoris mi že si neočakával sex a teda si ju podviedol zámerne. Čo by aj mohlo priateľke pri rozhodovaní možno pomôcť. Nestalo sa to žiadnou náhodou. Stretol si sa s osobou s ktorou si ju podvadzal už hm virtuálne dajme tomu. Je to ako rozdiel medzi vraždou a zabitím vražda je plánovaná, zabitie náhodne. Toto bolo podľa mn plánované a neodpustila by som to. Neverila by som že to neurobis znova a navyše nemohla by som žiť s predstavou že si bozkával a robil to s inou.
A neverím že by ťa to tak veľmi mrzelo aj keby na to neprišla. Trápis sa len preto že si v jej očiach klesol a hrozí že ťa nechá.
A mne by bolo jedno aký dlhý vzťah by som mala keby mi to chlap spravil. Nemohla by som mu ďalej dôverovať.

dobra vila

Prepac, ale kto toto spravi po 3 a pol roku a este v mladosti... ten to spravi znova (presne ako pises, ze ti bude povedane). Mozno by si sa ani nebol tak tryznil, keby na to nepride, nie?
Ja ti prajem, aby sa ti to dalo dokopy, ale ak to spravis este raz, tak ti fakt nieco od tela oddelit :-/