Ziarlim!

Príspevok v téme: Ziarlim!
micaella12

Moj priatel je taky, ze s kazdym zadobre, na zeny je mily, niekedy az tak, ze si ich partneri myslia, ze flirtuje. Vadi mi to! Nie len, ze stretavam v meste non stop jeho byvalky, ale na silvestra ma nechal s bratrancom, isiel dat pusu na lice byvalej a to ma nahnevalo. Neboj tam sice dlhsie ako dve minuty, ale co ma co chodit za nimi..Ja som za mojim ex nesla gratulovat. A nerozpravam sa s inymi muzmi tak, snazim sa drzat viac odstup, nech to nevyzera ako flirtovanie. On je taka vesela povaha a prave na to baby letia.. Ziarlim a neviem, co s tym =/

Leela333

Podľa mňa je to normálne, síce keby šlo o bývalú, tiež by mi to vadilo. Ale keď si to vezmem opačne a trebárs ja by som dala svojmu bývalému pusu na líce na Silvestra a popriala "Šťastný nový rok", brala by som to len kamarátsky. Samozrejme ale prvý by bol priateľ ;-) Ak to ten tvoj berie rovnako, že zostali len dobrými priateľmi a nič to preňho neznamená, tak sa nemáš čoho báť. Spýtaj sa ho na to, ale bez scén žiarlivostných ;-)

alenka_maxova

a nemozes mu to normalne povedat, ze ti to vadi? Samozrejme, bez ziarlivostnych scen, bez jacania, bez ochucovania sa a bez inych typickych zenskych reakci, ked chcu nieco od partnera... ked si s nim normalne sadnes a povies ako to vsetko vnimas a spytas sa, co navrhuje on na riesenie, neverim, ze sa to nebude snazit zmenit. Nemusi vyslovene menit svoju povahu, staci daky mensi kompromis. Len otvor pusu a uvidis

micaella12

Vsak vravim, som ziarliva.=/ Ale ide asi aj o to, ze ako sa pri tom sprava..keby bol taky odmeranejsi, ale on sa usmieva ako slniecko a este popri tom polichoti pekny uces ci tasku a pod.=/

alenka_maxova

probuh, co je zle ked niekto da niekomu pusu na lice? :) Naozaj v tom nemusis vidiet nic zle. Podla teba by ani vlastnej mame nemohol dat pusu? Aj na to by si ziarlila? Ved ak ti niekedy nieco vadi, hovor mu normalne a uprimne co si myslis! A ked si neuprimna, tak sa necuduj, ze robi to, co nechces. Ale ako fakt - robit vedu z toho, ak si niekto da pusu na lice pocas noveho roka, to uz je moc...

micaella12

Este sa ma spytal, ci mi to nebude vadit a ja debo som povedala, nie..asponze to nebolo na usta, ale na lice, ale aj tak..co ma co davat pusy na lice? Inym babam? Vam by to nevadilo? Aj kolegyniam z prace ked maju narodky..to ja som nerobila nikdy..

alenka_maxova

tak ja som tiez videla, ako byvalka mojho chalana za nim prisla a vycapila mu dve pusiny na lice, lebo mal narodky. A nic to so mnou neurobilo :D Pretoze som videla jeho vyraz tvare :D a to mi bohate stacilo na to, aby som vedela, ze jemu to prijemne rozhodne nebolo. Baby, ak vam chalan hovori, ze vas miluje, skuste trosku verit. A skuste byt aj trosku sebavedomejsie. Micaella, ked si s nim isla do vztahu, isto si vedela aspon z casti aky je. Toto je jeho povaha, je mily ku vsetkym. Bud ho takeho prijimes, alebo.....Lebo jeho naturu ty rozhodne nezmenis. Skus ty trosku potrenovat sebavedomie, to sa da :)