Tucne boky!!

jablcko

mackousko: ja som ani netvrdila ze tie nohavice su zazracne, ani som tu neni od toho aby som nieco propagovala, ja len konstatujem ze v mojom okoli je clovek ktory ma s tym osobne skusenosti. Tiez netvrdim ze si das nohavice a sadnes si pred telku a chudnes, zazraky sa nedeju. Takze asi by som mala dodat ze kamoska sa obmedzila v jedle (nadalej jedla vsetko ale menej) a chodila cvicit.. vsetkym pekny den

mackousko

Nohavice same o sebe nerobia zazraky a moc by som tym nohaviciam neveril, podla mna to je len reklama na to, ze v tych partiach schudnes. Neexistuje moznost ze schudnes na urcitej casti (jedine ze by si si odrezala kus tuku z tela) tuk ide postupne dole to znamena, ze ked najme priberas do bokov tak to znamena ze to pojde posledne dole. A ako pisala jablcko ze jej priatelka chodi na aerobik tak to je jedna z casti, ktore pomaha pri chudnuti. Ked k tomu dodas spravnu stravu tak schudnes na bokoch raz dva.

jablcko

ahoj, moja kamaratka ma taky isty problem ako ty.. pred par mesiacmi si kupila take specialne nohavice (na potenie) v ktorych cvici. chodi v nich na aerobic, vzdy po cviceni sa nakremuje anticelulitidovym kremom a mozem potrvdit ze to zabralo. nehovorim ze je z nej modelka ale rozhodne ma lepsiu postavu

rose

no tak to skusim aj ja a este by som chcela vedeit kolko krat by to trebalo zopakovat za den aby sa nejake vysledky do letaobjavili

brunuska

velmi dobry cvik na zadok-stehna je- tento- chytis obydvomi rukami klucku tak aby hrana dveri bola medzi tvojimi nohami-nie celkom-nohy rozkroc len na sirku chodidla- a cvic ako keby si si isla sadnut-kolena neprepinaj dopredu- cvic aspon 2 krat denne po 30 a uspech mas zaruceny.
na boky je velmi dobre- rozkroc noha a rob uklony do stran-pri uklone spustaj jednu ruku po nohe cim najnizsie a druha noha.