Nevyznám sa v jeho správaní

Príspevok v téme: Nevyznám sa v jeho správaní
wooowooo

Poprosila by som o pomoc lebo neviem co mam urobit. Nedavno som sa zoznamila s jedným chlapom, je milý, vpohode a dobrý človek. Akurat ale nechce mat vztah. Problem je ten ze on ma balí, žiarli ak na diskoteke tancujem s iným a hned tam pride a "schmatne" ma ku sebe, spravame sa ako by sme spolu chodili a každý si to aj myslí naokolo, ešte aj naši priatelia sú mimo že teraz čo je medzi nami. Ja som sa do neho zaľúbila a velmi, ved je to asi normalne ak sa tak sprava. Lenže on nechce mat teraz vztah. Neviem co si mam mysliet kedze cez tyzden ma zavolal ku sebe aby som dneska - sobotu odisla ku nemu ale ako sme sa stretli odvtedy nic, nepovedal ze by som mala ist a dneska ani nepisal ani sa neozval. Trosku mam aj obavy o to ze nie len ja som jedina baba, kedze asi uz trápne ale ten facebook ma znervoznuje. Furt lajkuju tie iste baby a aj on im lajkuje statusy a vsetky hovadiny. Asi nemala by som sa riadiť podla FB ale nedá sa to nevšimnúť. Ja ho mam rada ale neviem co on chce odomna, lebo ked sme spolu tak je vsetko OK, ale nechodime spolu. Vcera ako sme boli vonku skoro som mu povedala ze MILUJEM TA ale nakoniec som nepovedala. Ale veeeeelmi chcem povedat alebo aspon naznacit ze moje city su velmi hlboke a aby si to vazil nejako. Nechcem aby sa len hral. Prosim poradte co mam urobit, som z neho mimo.