Váš úprimný názor na môj problém

Príspevok v téme: Váš úprimný názor na môj problém
neveriiiiim

Čaute. Chcem len vedieť, či som fakt ja precitlivelá alebo už čo.. S priatelom môžeme by spolu len cez víkendy, bývame od seba daleko. Tento víkend sme mali byť spolu v dome mojej sestry, ktorý strážim. Poobede mi priatel zahlásil, že nepríde, lebo chce kukať hokej v krčme (zajtra). Tak teraz som ja mimo, ked ma to štve? nakolko sme mali ten hokej pozerať spolu a on sa na mna na poslednu chvílu vysral a teraz tu budem celý víkend sama a on mi na to povie, že to nechápem, lebo som žena...

GoFruit

George asi si má v tom afekte riadne nepochopil. Ja hovorím o situácii že jej naposlednu chvíľu ruší stretnutia. Keď si raz urobím s niekým program a on má často nechá v stichu to by som netolerovala. Ja sa môžem na vás hokej veď vieš čo. Neznášam sfanatizovanych ľudí a tých vidieť na štadiónoch až až. V každom pripade nehovorila som o hokeji ale o celku vo vzťahu.

winki

george :D pravda, pravda ja by som dnes svojho priateľa dokázala aj uškrtiť keby kvoli nemu nebudem vidieť hokej :D

george303

GoFruit
O akej tolerancii respekte a hraniciach tu hovoris ??
Nepoviem keby hrame s nejakym nepodstatnym superom ale hokej Slovensko-Cesko je jednoducho taka krasa ze sa oplati kvoli tomu obetovat jeden vykend s priatelkou samozrejme za cenu ze nasledne bude musiet sekat dobrotu a vycitki bude pocuvat este mesiac ...
Toto nieje o ziadnej tolerancii ale o zdravom rozume ak by sa ma za toto snazila frajerka nejako trestat alebo mi nieco zakazovat tak by si respekt urcite nespravila skor naopak urobila by zoseba peknu hlupanu....

GoFruit

Je to o tom čo všetko mu tolerujes. O tvojich hraniciach. Keď vidí že mu to stále prejde nemá prečo neurobit to znova. Znova. A znova. Urči si hranice odkiaľ pokiaľ a netoleruj keď to poruší. Vo vzťahu s každým má človek hranice. Niečo tolerujes niečo nie. Podľa toho ťa ľudia rešpektujú. alebo nie. Každé nerešpektovanie hraníc má mať následky. Urči ich. Čo ja viem, zmení plany na poslednú chvíľu...tak ho varuj že ešte raz a nestretnete sa ani ten ďalší alebo nebude sex alebo ja neviem...vždy to musí byť niečo na čom jemu záleží. A nesmieš povoliť ináč ťa nebude rešpektovať. Snáď tí to pomôže. Keď mu to zakaždým odpustis tak nemôžeš čakať že sa zmení a už to nespraví.

george303

On ta tam vlastne nechce zobrat pre tvoje dobro pretoze vie ze by si sa tam necitila dobre...
A na druhej strane nemoze povedat kamaratom ze bude radsej pozerat hokej doma s frajerkou ako snimy v krcme, pretoze by bol hned jasny v takych pripadoch je jednoduchsie povedat narovinu ze dostal zakaz , vtedy snim kamarati aspon uprimne sucitia :DDD

george303

Vy zeny ste strasne svine :D
Ja nemam nic proti spolocnosti dievcat ale vy baby si ani neviete predstavit rozdiel v atmosfere medzi chalanmi ked tam ste a ked tam nieste ...
Ked ste nablizku tak treba mat stale jedno ocko navas ci ste spokojne nedaj boze ze sa zacnete mracit rovnako ostatny chalani s partie su ostrazitejsi aby nahodou netrepli nejaku poznamku ktora by sa vas dotkla, a verte ze keby si vypocujete najaku nahravku s podobneho veceru tak ste urazene dokonca zivota :D
Jednoducho mi sa na takychto akciach radi doberame navzajom robime si srandu jeden z druheho , najviac si to odnasaju ty ktori su mierne pod papucou :DD

Leela333

Kto by pozeral hokej zo záznamu? :-D
Pravdu povediac ho v podstate chápem... s kamarátmi si to viac užije, vykričí sa a tak. A na taký zápas, aký je zajtra...
Ale na druhej strane si nemal s tebou dohadovať víkend a na poslednú chvíľu to zrušiť a najmä keď bývate tak málo spolu... To by naštvalo aj mňa.

Loveme

Asi mi nieco uslo,necitam vsetky prispevky. Ja,ze mas k dispozicii sestrin dom :D
Ale ani ta firemna akcia nie je zly napad.Skor naopak ;)