Reishi/Ganoderma - zdravie pre všetkých

Príspevok v téme: Reishi/Ganoderma - zdravie pre všetkých
tempus3

Počuli ste už o hube Reishi ?
Huba Ganoderma Lucidum, nazývaná tiež Reishi, je jedným z pokladov čínskej medicíny a je nádejou medicíny súčasnej. Už 2000 rokov je používaná čínskymi liečiteľmi ako "kúzelná rastlina", ktorá pomáha liečit a predchádzať mnohým chorobám.
Momentálne prichádza na európsky trh firma Organo Gold, ktorá dáva ako jediná firma na svete 100% extrakt z tejto huby do kávy, čaju, čokolády...
Prečítať si o rôznych účinkoch môžte napríklad tu:
clanky.regeneracnecentrum.sk alebo na rôznych iných stránkach.
Pokiaľ mám vravieť z vlastnej skúsenoti, testoval som túto "kávu s hubou" na svojom okolí. Mňa osobne prestali bolieť klby a svaly a omnoho sa mi zlepšil spánok. Ďalej sa mi rapídne zvyšila imunita, doslova, neviem byť chorý. Jedna pani mala vysoký krvný tlak, po mesiaci neberie žiadne lieky na tlak a ma ho v poriadku. Suseda mala vysoký cholesterol, klesol jej zatiaľ o jeden celý stupeň za mesiac. Mohol by som rozprávať o ďalších ľudoch, ktorým to významne pomohlo. Najlepšie, keď si to vyskúša každý sám. Viem poskytnúť niejaké skúšobné vzorky, aby ste si overili účinky. PS: normálna káva ma 100-125mg kofeínu a spôsobuje kýslé prostredie v tele (PH 3,5), v ktorom sa vytvárajú nádorové bunky. Táto káva ma len 9,5mg kofeínu a vytvára v tele zásadíté "zdravé" prostredie v tele (PH7), huba Reishi ma stymulačné látky, takže človek je ma ešte viac energie, ako s normálnej kávy.
Stačí si vybrať podľa chuti:
-čierna káva (vhodná pre ludí s cukrovkou)
-latte (kava s mliekom a cukrom)
-mocha (kava s cokoladou)
-tekutá čokoláda
-zelený čaj
V prípade otázok ma kontaktujte:
e-mail: simco.gabriel@gmail.com

Misa78

Reishi je u nas asi najznamejsia. Zaujimava je ale cela TOP 3ka. Reishi, Cordyceps, Levia hriva. Maju velmi silny efekt na podporu imunity a pravidelnym uzivanim sa clovek moze dostat zo stavu "byt chory je normalne" do stavu "byt zdravy je normalne" anilab.sk