problémová pleť

Príspevok v téme: problémová pleť
plutonium

Ahojte mám 14 rokov a mám taký problém. Už od 12 sa mi na tvári objavuje akné v enormnom množstve. Tiež mám veľmi začervenanú pleť. Tvár si čistím vodou (skúšala som mnoho čističov ale z nich sa mi len zmastnila a začervenala pleť). Používam akneon light. Mal by pomáhať ale nepomáha, len zakrýva. Skúšala som už aj rôzne masky, pleťové vody, krémy,...ale zatiaľ mi nič nepomohlo. Nepoznáte nejaký dobrý prípravok čo pomôže aj tej najproblematickejšej pleti? Dávam prednosť prípravkom ako kozmetičke. Som z toho nešťastná lebo o svoju pleť sa starám ale žiadny výsledok...

blabotka

uz som to tu pisala ale predsa ti to zopakujem skus sudocrem stoji asi 2 eura dostat ho v lekarni...ja som trpela akne od 11tich a az teraz som sa ho zbavila chvala bohu ,p.s a urcite neodporucam ziadne pletove vody s alkoholom tie pokozku iba vysusia ,vypalia a kozny maz sa zdvojnasoby takze to nieje riesenie ..
drzim prsty

lilik1231

Rozhodne chod ku koznej lekarke.. ona ti da specialne kremiky a aj lieky ak bude trba ,poznam z vlastnej skusenosti-dala mi doxyhexal a za mesiac som mala cistu plet .No a zaroven som aj pouzivala vsetky maste ktore mi predpisala.Teraz sa len bojim ze ako kazdemu-po vysadeni sa mi akne znova objavi.
PS:pouzivaj len kvalitnejsie make-upy a hlavne tie co neupchavaju pory a su hypoalergenne. :)