Nutkave myslienky, nahováranie si roznych chorob...

Príspevok v téme: Nutkave myslienky, nahováranie si roznych chorob...
martes

Dobrý deň.
Volam sa Martin mam 18 rokov a som uz psychycky uplne na dne.Moje problemy sa začali asi pred 4mesiacmi kedy som začal pocitovat akoby pocity adrenalínu v tele,návaly tepla do končatín, nespavost a pod. Bbol som na roznych vysetreniach kde mi vylúčili to že by mohlo ist o fyzicke takosti a bol som hospitalizovany na psychiatríí..počas pobytu na psych. Ma dopovali liekmi a bol som na tom dost zle kazdy den som cakal kedy sa uz dostanem domov.myslel som si ze po prichode domov to bude uz len lepšie ale mylil som sa akonahle som vkrocil do bytu zacal som mat nutakve vražedne myslienky ktore su smerovane hlavne na členov mojej rodiny. Akonahle je v mojej bylizkosti nož okamzite si zacnem v hlave utvárat akoby príbeh, ze co vsetko by sa mohlo stat.Kazdy den si nahovaram rozne choroby napr. ze mam schizofreniu,ocd,nádor v mozgu a podobne. Mám skusenosti aj s marihuanou fajčil som ju cca 10-15 krat a na internete som sa dočítal ze je to spuštač schizofrenie čo ma ešte viac utvrdzuje v tom že som schizofrenik. Toto obdobie je premna najtazsie v mojom zivote a uz neviem ako dalej nonstop sedím za internetom hladám choroby a uz dalej nevladzem. Mam diagnostikovanu stredne tazku depresiu ale nemyslím si že by toto boli príznaky depresie a preto vás prosím o váš názor. ĎAKUJEM

mimmica

Martin, presne viem co citis, mala som toto iste v 19ke.
Proste len ma tak napadli rozne choroby a priserne som sa bala ze ich mam a stale som sa triasla a hladala informacie na nete, a stresovala ze co ked to mam...
potom ma to zazracne preslo.
ak momentalne neberes psychotropne lieky,tak ich ani neber a travu tiez nefajci... najdi si proste nieco co ta bavi, myslim to tak ze sleduj pri akych cinnostiach si v poriadku a tie rob casto. Neboj,nadej mas,mna to preslo tiez :)