Sex po pôrode

Príspevok v téme: Sex po pôrode
nefinka

ahojte všetky mamičky,
chcem sa opýtať ako dlho po pôrode ste mohli normálne s priateľom/manželom sexovať? s priateľom sme až do konca osmeho mesiaca normálne sexovali, potom už pre moju fyzickú vyčerpanosť nie. Pôrod bol klasický, bez komplikácii, s nastrihnutím. Stihy mi rýchlo vypadli a teraz dva a pol mesiaca sa cítim, akoby som ani nerodila...teda pokým nedojde na sex. Už viackrát sme to skúšali, no stále ma to vnútri neuveriteľne bolí. Dá sa tomu hojeniu nejako "pomôcť" ?? Viete mi poradiť??/nejaké kúpele, zápary alebo také niečo??/

maminaza

vidím, že s ti nik neozýva, tak ti poviem môj názor - ja som po pôrode chcela sexovať asi po mesiaci, bol to risk, viem, ale aj tak to nešlo ... po prehliadke - 6 týždńov mi môj lekár povedal,akoby som ani nerodila, no môj sexuálny život sa radikálne zmenil . začala som byt suchá - zvnútra a to bol kamen úrazu až doteraz, kým som si nenasadila HAK. trvalo to roky !! a to sme skúšali aj lubrikanty - len tie boli nanič - alebo sme ich zle nanášali ha ha ha ... takže žiadne obavy, ak to bude boliet ešte aj teraz, akuste ist na to pomalinky,a ked to nepomože skúste lubrikanty alebo zájdi za lekárom, nech ta vyšetrí a poradí, ako dalej :D ozvi sa niekedy ako si dopadla ahoj !