Mala som krásny vzťah, ale...

Príspevok v téme: Mala som krásny vzťah, ale...
xixa

Takže.. mám 5 a pol ročný vzťah so skvelým človekom, s ktorým sme donedávna plánovali spoločnú budúcnosť..spoznala som však niekoho iného, kto ma neuveriteľne fyzicky priťahuje...stretávame sa, ale k ničomu zatiaľ nedošlo...a ja neviem čo zo sebou, trápi ma že priateľovi klamem, že som k nemu prestala prechovávať city i keď mi nikdy neublížil a náš vzťah bol viac menej bezproblémový...nemôžem však prestať myslieť na toho druhého a viem, že keby sa o niečo pokúsil tak mu podľahnem. Neviem sa rozhodnúť, či zahodiť dlhoročný vzťah a ísť do niečoho nového, v čom ale nemám istotu, lebo toho nového človeka ešte dobre ani nepoznám...
Chcela by som hlavne radu od niekoho, kto niečo podobné zažil, že mal perspektívny a fajn vzťah a napriek tomu pozeral inde...

Dadula56

xixa, prerus akoykolvek kontakt s novym objektom tvojho zaujmu. Pretoze aj keby bol tvoj dlhodoby vztah zly, musis na to prist bez ohladu na to, ze chces splnit svoje momentalne tuzby. Zatemnuje ti to usudok a to nie je dobre.

Fero m.

aJ som bol presne z opacnej strany ako he tvoj priatel. Dobry vztah a zrazu prisiel skaredy princ. Dneska som inde a mona ex si mlati hlavu o stenu, lebo zisitla ze ten idiotko ju uz nepritahuje a ziadna buducnost s nim nehrozi. Teraz je sama a ja mam pek y vztah a uvedomil som sa. A ak robis to co robis tak ho lutujem.
Chudak chlapec

capricorn

carie ty si riadna sliepka :) ze 99% muzov to roby :D to ako si nato prisla? :) z sms suhlasim niktory vztah neni dokonaly a vsade daco je alebo casom bude,ale ked su dvaja rozumny a sa maju radi vsetko sa da prekonat,ale ked je nieco zle treba sa radsej rozist...
ps: nerob ludom to co nechces aby robyli tebe:)
vcera som cital ze muz z milenkov prichytil zenu z 2 chlapmi v ich posteli :) tym striedanim a podvadzanim ktomu dospejete :)

Sms

xixa-
Uplne viem ako sa citis:)
Mam ten isty problem, tiez som nevesela ako dalej a tak som sem napisala...no odpovede ktore som dostala ma tak vzali, ze som vybuchla placom....Je mi jasne ze nevera je nieco nespravne! Je to bolest, zmätok, trapenie...
Nebudem ti radit, pretoze som prisla na to, ze rozhodnut sa musis ty sama a radenie ta bude len viac a viac zmietat.
Aj ja som myslela ze moj vztah je super, ale preco som podlahla???
Prisla som na to co mi chybalo vo vztahu, to mi dava ten druhy...
A potom som zacala hladat len chyby na svojom priatelovi, ale postupne si uvedomujem, ze to co mi u priatela chybalo je jedna vec, a vsetko ostatne je super...Otazka je dokazem zit bez tej jednej veci???
Ten druhy je nieco nove, spoznavam ho, uz je to 6 mesiacov, viem ze je to nefer k priatelovi, ale srdcu nerozkazes, hoci bojujem proti, neda sa odputat....
Je to zacarovany kruh, z ktoreho niet uniku...preto je treba vsetko dobre zvazit, a rozhodnut sa!!!!
Moj nazor na teba je, ak sa medzi vami este nic nestalo, tak to ukonc teraz, lebo ak budes pokracovat, budes trpiet ako ja...ver mi je to ten najhorsi pocit, klamat priatela hoci je to ten najlepsie clovek akeho poznam...
Ako sa hovori, ked nevyskusas, nevies....preto neskusaj, lebo nikdy nenajdes to co hladas:) Ziaden vztah nieje perfektny, preto ak mas dobry vztah, radsej na nom pracuj:)

Carie

Si vo velkej vyhode oproti muzom, oni su totiz dost blbi a casto nevedia zatajit dva pararelne vztahy a vsetko praskne. Zeny su majsterky v klamani, mozes si uzivat aj roky s dvoma naraz bez toho, aby jeden z nich zacal nieco tusit. Tak do toho chod. Ako sa chces inak rozhodnut ked toho druheho ani poriadne nepoznas a nikdy si ho nemala v posteli? Uzivaj si, si mlada, krasna, ked budes stara pani a muz ta bude podvadzat uz ta nikto nebude moc chciet.

Carie

Rob to ako muzi, ti nikdy nezahodia pohodlie dlhodobeho vztahu a zaroven sa nevzdaju milenky. Nemusis mat vycitky, budes robit len to, co 99% chlapov. A neskor sa rozhodnes, ked aj toho druheho lepsie spoznas, ktory je pre teba do zivota lepsi.

gregor

Nechápem načo tu píše o radu keď sa sem potom autorka už nevyjadrí ako to pokračuje alebo ako sa to skončilo. Takých mám najradšej: "ostatný raďte mi a ja vam nepoviem ako sa to vyvíja."

Ako bolo psomenuté láska a túžba sú rozdielne veci s tým, že láska vydrží dlhšie a túžba je len chvílková a nedá ti tolko čo láska. Ja byť tvoj partner tak ťa niekam pošlem keď si takáto sviňa a stretávaš sa s inými keď o tom partner nevie. Čo takto mu to povedať? Nie? Šak načo, že? Okamžite mu to povedz alebo ukonči váš naštrbený vzťah z tvojej strany!

sprd

bingham len či by zrovna tebe hned tak neaka dala , aspon mily usmev, PES KTORÝ STEKA ,MA MOZNO BOLAVI ZUB,si asi riadny..kalac co? super chlapske reči ,chod si kompenzovat komplex hociaky