Zmenit gynekologa?

maruska_123

no pozri sa...prsniky by ti vysetril len prehmatanim..a z toho tiez nezisti vsetko...a na sono prsnikov sa v tvojom veku tusim ani neposiela, ak si dobre pamatam, ale nie som si ista...

lil2a

nie nechcem len niekde som citala ze pri normalnej prehliadke ma gynekolog spravit aj vysetrenie prsnikov a neurobil ho, a len mi to proste prislo take cudne ze som tam len prisla on si nieco pozapisoval a odisla som, a aj ked hovoril o tom sone tak to povedal takym stylom ze ak chcem tak sa mam niekedy zastavit, ten pristup mi prisiel taky lahostajny myslela som ze nieco zanedbal preto som sa to pytala ked spravi to sono snad sa nieco dozviem

jankaaaaaaaaa

daju. ako inac ti ma spravit vnutorne sono ked si panna? ved on ta chcel vysetrit a spravit ti sono, preco tu pises ze ta vysetrit nechcel? ci chces prist o panenstvo s vaginalnym sonom?

jankaaaaaaaaa

no neviem vobec o com konkretne hovoris a ci a ake skusenosti mas.
na slovensku existuje strasne vela gynekologov, slecna si moze vybrat hocikoho a hocikde kde chce, nikto ani nic jej v tom nebrani.

maruska_123

jankaaaaa predstav si ze viem ako to chodi v par krajinach EU...preto som to napisala..a ako keby si nevedela ako je na tom zdravotnictvo na slovensku a aky pristup ma vacsina z nich k pacientom