Zmenit gynekologa?

jankaaaaaaaaa

neviem ci si si myslela ze gynekolog si to vymslel, lebo sa mu nechcelo ta vysetrit, alebo neviem, co si cakala, ze ta odpani vaginalnym sonom len aby ta vysetril hned okamzite ako si si ty zmyslela.. vobec nechapem

maruska_123

tiez nechapem zmysel tejto temy..najrv sa stazujes ze ta nemoze vysetrit a nakoniec je to uplne inak...ci si myslis ze vsetko musi byt podla teba?

jankaaaaaaaaa

a ty potom naco zakladas temu ked ti lekar povedal preco ta nemoze vysetrit a navyse zalozis temu a povies tu asi tak dve vety a potom mi odkial mame vediet co sa vobec v tej ambulancii dialo a o co islo

jankaaaaaaaaa

lil: no tak konecne si nam to ozrejmila. a teraz akoze co cakas? absolutne nechapem co tu riesis a co si chcela povedat zalozenim tejto temy? nerozumiem absolutne. ved je to normalne a samozrejme ze ta vysetrit cez posvu nemoze a to sono ti moze spravit len ak.... tak potom nechapem absolutne co tu rozoberas
a predstav si, ze moja obvodna posielala dievcata na 15rokov si zalozit kartu ku gyn. je to bezny postup u niektorych obvodnych lekarov

lil2a

no anamneza nie je vysetrenie, ist ku gynekologovi len preto aby som si zalozila kartu to je co za logiku kvoli 5 minutam si tam sla? normalne clovek ide ku gynekologovi ked ma nejaky problem alebo ide na prehliadku pri tom mu aj zalozia kartu...asi nerozumies dobre po slovensky ja som nenapisala ze mi nechcel spravit vysetrenie ale ze povedal ze nemoze. nechce a nemoze je podla mna dost velky rozdiel no podla teba asi nie. Bavili sme sa o istom probleme ktory nebudem rozoberat a potom bola rec o vysetreni povedal ze mi moze spravit sono ale ze vysetrovat "normalne" ma nemoze, a hned mi to sono urobit nemohol lebo na to by som musela vypit aspon liter vody a mat plny mocovy mechur pani inteligentna predpokladam ze zeny do gynekologickej ambulancie bezne nechodia s plnym mechurom........

jankaaaaaaaaa

ako neviem, ja som isla prvykrat ku gyn. si tam len zalozit kartu ked som mala 15rokov. a to vysetrenie pozostavalo len z anamnezy.
ale ska ked ti lekar povedal ze ta vysetri, tak tam chod aj zajtra nech ta teda vysetri. alebo ja neviem co mas za problem.. alebo neviem co si sa neozvala hned v ambulancii ze chces aby ta vysetril hned. alebo ked sa ti nepacilo, mohla si mu rovno povedat, ze chces ist k inemu lebo si sa prisla vysetrit a on odmietol , ked odmietol

sob rudolf

Tento sob rudolf je žena a vie ako to u gynekológa chodí. U viacerých gynekológov:). A maruska_123, mám veľmi dobrú predstavu o tom, koľko žien nechodí na preventívne prehliadky. Práve preto by sa mal každý gynekológ, ku ktorému sa žena vôbec príde dať vyšetriť, potešiť (nie?) :).