Výrastky v pošve

Príspevok v téme: Výrastky v pošve
Nelka

Dobry den, mam jeden velmi nepríjemny problem, neviem sa zbavit vyrastkov, uz som na tom psychicky dost zle, prosim vas ak ste tymto uz presli mohli by ste mi napisat co vam pomohlo?? aldara mi nepomohla, potieram sa cajovnikovym olejcekom, mala som chvilu pocit ze sa vyrastky stracaju ale znovu sa mi objavili a dvojnasobne viac :((((

kaja254

ja mám tiež také výrastky telovej farby pri vchode do pošvy, špicatého tvaru,tipovala som to na kondylómy teda genitálne bradavice,keď som bola nedávno na preventívke doktor samozrejme nič a keď som sa ho na to spýtala tak že to nie sú bradavice,nechcem ho spochybňovať ale pred rokom som tam toho toľko nemala,určite sa to zmnožilo,niekedy to svrbí.ako sa zisťuje hpv?dá sa to aj pri cyt.stere LBC?

obava

Dobrý deň, včera som zistila že mam okolo vstupu do pošvy ako keby bradavice alebo to mozem nazvat vyrastky, a ako keby pozrastane tkanivo alebo ako to nazvat...mamza sebou jeden porod a jeden potrat, citam vsakovake clanky na nete ale nic mi z toho nepomaha...strasne ma to vydesilo na dnes moj lekar nepracuje a ja nedokazem dusit v sebe moj strach do piatku, viete mi prosim niekto poradit co to moze byt?

Nelka

Ja som uz bola u gyn. ale ona s tym nic nerobila ona sa ma len spytala ci to chcem dat dole,skoro som odpadla hovorim ved jasne, taky pristup mala ja sa toho velmi bojim, zistili mi aj pozitivne hpv, beriem vseliake vitaminy,hlivu ustricovu,zinok a kazdy den si to potieram cajovnikom a vysledok o nic lepsi, este mam pocit ze sa to zhorsilo, som z toho na nervy, neviem co by mi na to pomohlo, moja gynekologicka to vobec nerieši :-(((

veronicka2

no nic ine ti nepomoze len vyhladat lekara...mozu to byt kondylomy a to neni moc prijemna zalezitost, rozsiruju sa viac a ked sa neliecia je z toho dost neprijemna choroba. lekar ti ich bud vyreze alebo vypali alebo da nejaku mast ktora ich vysusi tak ze same odpadnu. ale nemusi to byt jedine toto preto treba vyhladat lekara on najlepsie vie co spravit, nie my co to nevidime a niesme odbornici