Napíše a potom už neodpíše

xxxxxxxxxxxx

ked si smskujete tak asi nema tolko kreditu alebo sa mu nechce tolko do mobilu klepat ja napriklad odkedymam dotykovy mobil nebavi ma pisat smsky

algebra

ja mu práveže odpisujem dlhe spravy, my si smskujeme. A on tie pomerne dlhé, ako snaží sa aby vždy bolo o čom a je milý ale zrazu, z ničoho nič prestane pre neviem aký dovod. Neviem, nemyslim že by som ho nebavila

xxxxxxxxxxxx

podla mna ho nebavis tak na co by ti mal pisat :))) ked je komunikacia zalozena na dvoch troch slovach a jj a btw a ine debilne skratky tak v tom pripade by som sa ani necudovala. Ja tiez neodpisujem na vela sprav uz hned po prvych viem ci sa oplati vobec odpisat. tiez nechapem ked si chalan chce pisat :-D a jeho slovna zasoba obsahuje len ahoj ako sa mas, co robkas, cmuk, lubkam ta...to mam tak tlaky ze dovidenia :))) niekedy ale nechcem byt kruta odpisem snazim sa pisem dlhe spravy aj s otazkami aby sa chytil a aj tak nic... ziadne rozvinute vety nic takym ludom by mali zakazat chodit na socialne siete :)))

baaboo

a ako vyzera to vase pisanie? lebo ak odpisujes len jednym dvoma slovami popripade smajlom....tak chudak mozno nevie co ti na to odpisat, alebo co sa opytat

fialôčka

pozri je to možno tak, že on si nemyslí, že by ti už na to mal niečo odpísať, aj keď ty si o tom krvopotne presvedčená ..vôbec to nerieš, veď v konečnom dôsledku ti aj tak píše prvý, tak čo viac chceš ...

Leela333

Možno sa nudí, napíše ti, nebaví ho to, tak už neodpíše.

Zbytočne nad tým rozmýšľaš, nič na tom nezmeníš.

barunka

Algebra, ako ti to "stále robí jeden chalan" keď neodpíše, tak neodpíše, nemôže stále neodpisovať a ak predsa napokon odpíše, tak vlastne nemáš čo riešiť, pretože neplatí tvoje tvrdenie, že neodpíše.
Algebra, možno je to v tvojom štýle písania, keď chalan nemá chuť odpísať, každý sa vidíme subjektívne v tom lepšom svetle, a možno mu niečo na tebe nesedí.

M 25

tak to nerieš a chod si po svojom ..to stále vysíš len na nete, či ako?? sleduješ, striehneš, kedy odpíše??
sa zobud, bud sebavedomá a takéto hlúposti nerieš ...