chybna menstruacia

Príspevok v téme: chybna menstruacia
alena_z_TN

ahojte. mam nepravidelnu menstruaciu. teda dlho som mala..gynekologicka mi preto nasadila HAK CHLOE..beriem ich uz asi 3 roky. asi pred 4 mesiacmi som ju samovolne vysadila..chcela som vidiet ci menstruaciu dostanem. nedostala som..2 mesiace nic.sla som za gynekologom, dal mi vyvolavacku predpisal hak, povedal ze ak dostanem menzes mam zacat brat.menzes som dostala, trval iba 3 dni..teraz som uz mala mat 3 den podla HAK mat menzes a mam iba spinenie, je to v poriadku?

RNG

yam,senovka grecka, pupalkovy olej, damiana black cohosh a Dong Quai su vsetko doplnky co normalizuju hormonalne hladiny.
Napr na menstruacne problemy je 2 gramy yamu, s obsahom 10% Diosgeninu obvykle pomoc. Netreba ziadne umele chemicke lieky a patentovane umele chemicke "hormony"

Patentovat sa daju len latky, ktore nikdy nikde pred tym neboli a ziadatel o patent ich prvy vytvoril. Tj jedna sa o neprirodzene latky, tj zamorenie tela aj celej prirody.
Hra na Stvoritela je nebezpecna....Plno ludi na to doplati, aby mala skupina na tom zarobila.

panča

ale ved to je normalne, ze po vysadeni atk sa menzes hned nedostavi. Je treba pockat, kym pride k normalnej ovulacii a uprave cyklu

alena_z_TN

janka ved to si hovorim aj ja..lenze co mam robit ked stale mi len uz druhy gynekolog predpisuje tu hak..no ja neviem :(

jankaaaaaaaaa

v pohode hlavne nieje ze si brala tri roky hak ktora sa moze uzivat len rok. a na upravenie menzesu su uplne ine a slabsie hak ako rpave chloe. navyse hak absolutne nic neriesi, len zakryva problem. do konca zivota ju brat nebudes a po vysadeni bude tvoj problem zas am kde bol

Monii

ja myslím že to je v pohode, teraz si zase začala s hak tak sa telo zlaklo, ale to je len môj názor tak ho radšej neber vážne .. :D

Monii

ja myslím že to je v pohode, teraz si zase začala s hak tak sa telo zlaklo, ale to je len môj názor tak ho radšej neber vážne .. :D