Uzivali ste/uzivate niekto Probiofix?

Defcon

Len technicka pripomienka k uzivaniu akychkolvek probiotik. Rovnako dolezite ako uzivanie samotnych probiotik je stravovanie. Musite tym probiotikam dopriat kvalitnu stravu wby mali moznost sa rozmnozit, inak ich beriete takmer zbytocne. Kyslomliecne produkty, vlaknina......

PeterkaHlava

Tak ako pri každom prípravku sú aj pozitívne recenzie (napr: www.polakova.sk ) ale aj negatívne doplnky-stravy.heureka.sk

Za seba musím povedať, že mne probiofix pomohol odstrániť dlhoročný problém strávením, ktorý iné probiotiká vyriešiť nedokázali. Tým ale nechcem povedať, že vám určite pomôžu. Je to len moja osobná skúsenosť

sade8

a podotykam nejedla som maso ani tucne jedla a netravilo mi..
jedla som vselijake praskove vlakniny, chlorelu, a jacmen - samozrejme kvalitne znacky drahe a nepomohlo. az ten probiofix ktory mi odporucil priatel len tak ze skus a predtym ani doktor mi nevedel poradit.

sade8

ano probiofix je super vyrobok...
netravilo mi dobre a ked som zacala uzivat tieto probiotika vsetko sa upravilo ale uzivala som to asi rok a kazdy den asi tri tabletky pred jedlom...treba to dodrziavat...
teraz som rok skoro bez nich a idem si ich zas nasadit...sice necitim sa tak zle ako pred tym ale treba zase dodat probiotika crevam...trochu..a je to vynikajuce na lepsiu imunitu...takze tie probiotika by sa mali uzivat asi pravidelne bez toho ci mas alebo nemas nejake zdravotne tazkosti.
Takze za mna jednoznacne odporucam.

Natulik 37

Moj 4 rocny syn mal problemy s kakanim, od malicka mal tvrdu stolicu,casto trpel soplikmi a bolestami usi, pridruzila sa alergia. Uz to bude rok, co berie ProbioFix, 1 tbl rano, stolica sa upravila, alergia zmiernila, sopliky takmer vymizli. Za cely ten rok nebol ani raz natolko chory, ze by musel brat antibiotika. Skveleee.

panča

ak Ti ide o imunitu, rozhodne Ti odporucam /sama som tomu neverila) Colostrum od firmy Barnys - obsahuje imunoglobuliny.

Dcera ma dlhodobe tazkosti (hlava, brucho, stale je chora) a po druhej krabicke si ich sama pytala - a to lieky neznasa, lebo jej z nich byva zle a tazko

le_a

dakujem za odpovede odporucil mi ho lekar ale myslela som si ze to budu iba zbytocne vyhodene peniaze ......k tomu biopronu vraj je najlepsi na slovenskom trhu ma nejakych 9 mld mikroorganizmov v jednej davke, uz som vyskusala biopron ale viac mi vyhovovali lactobacily 5 od firmy swiss, teraz si vsak chcem objednat probiotika z usa tam predavaju ovela silnejsie probiotika ktore maju v jednej kapsuly od 30 - 60 mld mikroorganizmov

batavya

uzivala som, konkretne probiofix imun, tiez nic moc, u mna su naj na slovenskom trhu zatim biopron 9 premium, alebo ak mas problem s drazdivym crevom tak IBS generica. Ale treba dlhsie uzivanie

Jefitto

Áno užíval a už nikdy užívať nechcem... je to také iste probiotikum ako Nutralon alebo biogaia, alebo hocičo iné za lacný peniaz a rovnako to pomože ako kuchynský cesnak...

Takže podľa mňa a mojich skusenosti je probiofix zbytočne predražena blbosť, ktorá aj tak nepomôže, keď treba...