Samostatná jednotka

Príspevok v téme: Samostatná jednotka
Dzony_Bravo

Mám pocit, ze som uplne samostatna jednotka. Mam 27 rokov, vlastny byt, dobru pracu. Venujem sa svojim konickom, sportu. Podla ludi v okoli som fesak. Viem si navarit, upratat, vyzehlit a vyprat. Jedna vec mi ale robi problem. Pochopenie zien. Viackrat som sa spalil a som z toho smutny. Chapem, ze kazdy vztah ma ma pripravit na "spriaznenu dusu" no niekedy uz stracam nadej. Mal som 9 vztahov. Posledny trval 2,5 roka. Teraz som mal tiez jeden romanik, no dievca ktore mi povedalo, aky som uzasny, galantny a neuveritelny sa vratilo k byvalemu, ktory sa o nu zacal zaujimat, ked zistil, ze sme sa zacali stretavat.
Naco mi to vsetko je? Vo svojom okoli mam zopar ludi, ktori su ako "trudi" ktori byvaju s rodicmi, nemaju pracu, su lenosi a vztahy maju. Ja tuzim mat uz finalny partnersky vztah zakonceny spolocnym byvanim a harmonickym vztahom. Do 30tky chcem mat dieta. No obcas mam pocit, ze uz stracam vieru. Citam knihy, zaujimam sa o sebapoznanie... viem ze cesta do ciela je den co den kratsia, no aj tak mi je smutno... Zazili ste nieco podobne? Ako sa vam podarilo odburat smutok a premenit ho na radost? Dakujem

Sejla

ešte sa tu hádajte, preboha, veď len slovičkarite... pod pojmomami "chápavý" a "dominantný" si každý predstaví nejaký extrém, ktorý sa mu hnusí. Takže je najskôr dôležité si ujasniť, čo tým človek myslí. Taký "trulko", ktorého žena manipuluje a využíva, v skutočnosti nie je chápavý, len zatvára oči pred poznaním. Človek, ktorý nemá potrebu poznať, sa tak stáva buď tyranom, mäkkýšom, trulkom, alebo naoko dominantným. Naopak, človek, ktorý má potrebu poznať, je chápavý, sa môže pri priatelke, ktorá potrebuje byť submisívna vo vzťahu, javiť ako dominantný, lebo pochopil jej podstatu. Ale zase nie všetko sa dá zovšeobecňovať a už vôbec nie všetky ženy sveta. Každá potrebuje niečo iné. Akurát že väčšina nevie, čo.
Dzony_Bravo: chvíľu som si myslela, že si ja v mužskom vydaní:D Tiež si niekedy hovorím, že čas mi akosi rýchlo uteká, pritom tiež pracujem na sebe, v 27 rokoch by som už podľa výpočtov mala mať aj byt, auto, starám sa o seba, som organizovaná, pracujem, viem variť, pritom študujem, ale žiadna svadba na obzore... Čo už, mali sme smolu. Síce ja som mala len dva dlhé vzťahy. Jeden skončil z nedostatku lásky oboch, druhý kvôli jej prebytku.

sindri

skús nejakú internetovú zoznamku, tam určite nájdeš najprv nejaké kamarátky a možno neskôr aj čosi viac,ale z osobnej skúsenosti viem, že je lepšie sa na toto vykašľať, lebo spriaznenú dušu stretneš vtedy, keď to najmenej čakáš, či už na nete alebo hneď zoči-voči-toď moja skúsenosť, Držím palce!:)))

Dzony_Bravo

Modrááá: nie preto, lebo sa to slusi, ale preto, lebo to tak citim. V tom je rozdiel. Ale nalozila si mi statocne :)

Dzony_Bravo

Modrááá: nie preto, lebo sa to slusi, ale preto, lebo to tak citim. V tom je rozdiel. Ale nalozila si mi statocne :)

sewie

doubledog-mylis sa, zavysi to aj od veku zeny...vela bab ked ma 17-20 hladaju nieco vzrusujuce-"zleho chlapca" ale postupom casu pochopia ze o to tu nejde:) nehovorim-su aj take ktore chu stale dominantneho ale ja osobne (mam skoro 26) preferujem galantnych a chapavych (chapavost je na moju povahu velmi potrebna-hahaha)... ked vidim frajera mojej sestry ktory stale grga,prdi a rozvaluje sa na sedacke v trenkach a ona je na nom zavesena-tak mi je zle...a
on mi tvrdi ze kazdy chlap je taky a mam sa s tym zmierit-som rada ze to nie je pravda! moj byvaly mi napriklad vzdy otvaral dvere, pustal ma prvu a pod.-musim povedat ze som si to velmi vazila.

Johny-nemen sa-bud taky aky si, som si ista ze najdes tu spravnu co to oceni!na svete je zopar dobrych galantnych muzov, tak dufam ze takymi as ostanu!

george303

Ono je to individulane ... Ale trosku sa v tebe vidim...
Tiez som viac menej samostatna jednotka aj ked mam okolo seba strasne vela ludi vzdy si idem tam kam chcem ja aj ked somnou pojde iba jeden clovek a ostatny pojdu inde a tak to robim vo vsetkom ... Vela krat som prehnane kriticky k svojim najblizsim aj ked ja sam mam x chyb ...
Zatial mam iba 22r co sa tyka zivotneho stylu tak nadstandard aj ked ledva ledva :D
A zaujem dievcat ? Normalne slusne baby o ktore by som mal zaujem ma na vztah nechcu , asi pochybna povest a nie zrovna najlepsi kamarati aj ked ja sam som slusny clovek viac menej...
Vecsinou omna prejavia zaujem iba baby ktore zasa ja nechcem na vztah ...
A inak kazda chce ineho ale vseobecne potrebuju cloveka pri ktorom citia istotu poznam niekolko bab ktore mali brutalne burlivu minulost a nakoniec zostali s chalanom o ktoreho by volakedy ani nezakopli a to iba preto lebo maju istotu ze ten ich bude vzdy lubit ...

bingham

Loveme...hlada ale na fore :DDD...v skutocnosti su to pre nich Trulkovia...cim viac je chlap k zene odmeranejsi tym viac su zeny hotove :))....

a tiez netreba zenam hned vsetko davat, kupovat a tak..., lebo potom si to nevazia...zena je ako steniatko...treba ju hned od ziaciatku pekne usmernovat, lebo potom vam prerastie cez hlavu...a to uz nieje dobre :))

doubledog

na tomto fore naozaj najdes plno tem, v ktorych zeny pisu, ze takeho muza hladaju.

akurat to len pisu, v skutocnosti to nerobia a tieto muzske vlastnosti rozhodne nepatria do medzi top priority zien.