Požadovaná funkcia je prístupná iba pre administrátorov

Tehotenstvo a solarko

Príspevok v téme: Tehotenstvo a solarko
Demelia

Ahojte, s priatelom mavame nechraneny sex pretoze planujeme dietatko...teda nechavame to na nahodu. S kamoskami som ale dohodnuta, ze pojdeme do solarka a teraz neviem ci tam mam ist alebo nie, lebo sa bojim ci to nemoze nejako poskodit plod....teda neviem ci som tehotna, ale ratam uz aj s moznostou, ze by som bola. Moze to mat nejaky vplyv na plod. Pomoze ked si zakryjem brusko v solarku, alebo tam nemam vobec chodit???

suns

no pockat kocky, ja netrvdim, ze solarko je skodlive".. ak sa pouziva SPRAVNE A ZDRAVO, je to fajn..
pre tehotnu SAMOZREJME nie ..

pre info - solarium prepusta UVA ziarenie, ktore sposobi opalenie.. aj slnko ho prepusta..
UVB vsak zadrziava ozonova vrstva.. toto ziarenie je uz rakovinotvorne.. a v solarku ak su opotrebovane trubice, zacina sa prepustat ziarenie UVB.. a na to treba davat bacha ..

M 25

presne, aj zo slnka môžeš mať rakovinu ...
a solárko, no treba sa o kožu starať a nechodiť tam celý rok ...
ako sa hovorí, ked robíte niečo s mierou, neuškodí to ..

malickaaaaa

Urcite nie... Necitala si este o solarku, ze uz je vedecky dokazane ze to ma rakovinotvorne ziarenie???
...ako chces ale ja by som neisla...

suns

ja si myslim, ze by si nemala.. zakryt brusko nepomoze ! Luce ti prenikaju do hlbsich vrstiev koze.. aby sa plod neposkodil! Radsej nechod.. alebo si vygoogli odpoved.. :)