moze dieta spomalit kramy?

Príspevok v téme: moze dieta spomalit kramy?
veronicka2

zdravim mam 23r. kramy neustale v poriadku vyse pol roka na den presne chodili mozno o den skor/ neskor. Ide o to ze min mesiac hned cez kramy som zacala drzat prisnu dietu. Jem kazde dve hodiny ranajky normalne na desiatu ovocie na obed normalne jedlo na olovrant daky jogurt a na veceru zeleninovy salat. vynechala som cukor a chleba. problem je ze sa mi blizi datum kramov lenze priznamky nemam absolutne ziadne. vzdy ma 7 dni pred boleli prsia a teraz vobec nic. MOhla to sposobit dieta? Myslim ze tehotna niesom pouzivame kondom a partner sa ani nespravil. takze 99% niesom v tom. ale co sa potom deje? :( dakujem

ZyxerkA

Dieta s tym nema absolutne nic spolocne.

Mna napr prsia NIKDY nebolievali, a cca pred rokom ma odrazu bolievat zacali.

To je vyvoj hormonov v Tvojom tele a ziadna dieta

veronicka2

cukor mam ale z ovocia alebo na ranajky musli napr cokoladove.ale nejem tycinky cokolady a tak takze cukor mam ale nie ten umely

Erionetka

Veronika, žiadna diéta nieje zlá ak ju človek nedrží dlhodobo no treba dávať pozor, nezdá sa ale je to dosť nebezpečné, spolužiačka nasadila tvrdú diétu a dnes jej hrozí že príde o oba vaječníky, rok už behá po doktoroch, a kôli liekom pribrala takmer dvojnásobok čo pred tým schudla... mimochodom cukor je primárny zdroj energie, takže ak úplne eliminuješ jeho príjem čoskoro ti nezostane sila, chuť, energia na každodenný život (z vlastnej skúsenosti! ;))

jankaaaaaaaaa

zenske hormony, ktore riadia menstruaciu na spravne fungovanie potrebuju cholesterol. ty si ho obmedzila a preto sa ti mozno posunie menstruacia. proste si schudla a telo si potrebuje nato navyknut, na novy rezim. nic sa nedeje. ono sa to same postupne upravi

veronicka2

ale drzim ju len 4 tyzden. a jem vsetko a v normalnych davkach len jem pravidelne tato dieta je najzdravsia a podla mna mi nechybaju ziadne vitaminy ani nic...ved jem ovocie musli normalne jedla rezen zemiaky vsetko proste normalne len jem 5x denne v malch davkach. preco to potom ide meskat ked telo ma ziviny? nechapem tomu