problém vo vztahu

Príspevok v téme: problém vo vztahu
kajla11

ahojte chcela by som sa spýtať či je normalne ked priatel na mna po 3 mes. vztahu stale zvyšuje hlas. za všetko sa pomaly hadame a ešte okrem iného si vypisuje so ženami na pokeci kde im píše že nie je zadany...ide o to že predtým ako sme si začali sa rozišiel po 4 ročnom vztahu ale nefungovalo im to už asi pol roka....a tvrdí mi že ma lubi ale ja neviem či je to tak...niekedy mam pocit že áno inokedy že nie...nevyznám sa už v ničom a trapi ma to čo si o tom myslíte?on má 28 a ja 25

miauu

uplne suhlasim s "Leela333"

dievca vidim z toho co pises ze nie si stastna a ver mi, ine to nebude, z nicoho nic sa nezmeni, nedufaj

preco by si sa mala trapit, mas 25, plno prilezitosti tak ich vyuzi, si mlada!
a ked ti toto robi po 3mesiacoch? to si je taky isty ze ta ma ako na voditku? tak mu dokaz ze nie

skutocne sa netrap v takomto vztahu viem o com hovorim

nezabudaj, mas na viac dievca! minimalne na vztah v ktorom budes stastna a budes si ista ze ta nesklame a miluje!
vela stastia :)

Leela333

Neľúbi ťa, keby áno, nepochybovala by si o tom. Dával by ti to pociťovať. Slová sú zbytočné, keď skutky ukazujú niečo iné.

alenka_maxova

nepises, kvoli comu sa hadate, ani odkial vies, ze si s niekym vypisuje...Napis nieco blizsie k tomuto a potom sa nam lahsie vyjadri k tvojmu problemu