obmedzila som stretávania

Príspevok v téme: obmedzila som stretávania
ferka63

Je to správne, keď som sa prestala stretávať a ,,kamarátkou,, ktorá ma oberala o energiu, pretože ma využívala, v podstate to robí s každým, ale sama nie je ochotná poskytnúť pomoc...vidím to a mrzí ma, že to robí aj s mojim kamarátom, spočiatku žiarlila, lebo sa viac stretával so mnou, všetko mi povedal, ale teraz ho tak zmanipulovala, že už nemáme až taký vzťah, ako pred tým, ale potrebuje si dokázať, donáša mi info o ňom, aj keď sa jej na to nepýtam, také divné pocity mám z toho, on mi občas zavolá...ona ho využíva,každého...a stará sa do každého, s kým mám ja nejaký vzťah. Proste ja sa už s ňou nestretávam...a je mi zle v jej prítomnosti...čo mi poradíte

3nttt

bud "sebec" a rob co vyhovuje tebe. urcite si spravila dobre. nikdy nerob nieco co nevyhovuje tebe aby si vyhovela druhym.

ferka63

Robí mi radosť, keď druhému pomôžem, ale keď to začne niekto využívať, to nemusím...dokáže pochopiť taký človek, že aj druhý niekedy potrebuje? Keď požiadam a urobí to ochotne...

kafe

ja len konštatujem - ano, je to správne.
Prečo sa cítiš vinná, ak sa chceš TY cítiť dobre? Kamarátov si vyberáš, nie si povinná trpieť niekoho. Nauč sa robiť dobre AJ sebe, nie len druhým.