Milenecký vzťah so starším mužom

Príspevok v téme: Milenecký vzťah so starším mužom
mima0605

Mám pomer so starším mužom o 18 rokov. Trvá už dlhšie, približne 8 mesiacov. Je to dosť intenzívne. Mám priateľa s ktorým plánujeme budúcnosť. Ale môj milenec má rodinu a staršie deti. Raz dávnejšie mi povedal, že je rád že má rodinu akú má a taaak. Vycítila som vtedy že sa jedná iba o krátky vzťah, čo mi vyhovovalo. Ale už sa to ťahá dlhšie a celé je to intenzívnejšie a aj oveľa dôveryhodnejšie, dosť sa zbližujeme...Ale hlavne na jeho podnety a niekedy aj obojstranne. Tak nejako dlhšie cítim že ja potrebujem zrelšieho a dospelejšieho muža, čo môj priateľ určite nespĺňa.Neviem čo mám očakávať do budúcnosti, zdá sa mi že to čo mi hovoril na začiatku je úplne iné ako realita... Momentálne riešime otázku či nie som aj tehotná. Normálne neviem čo si mám žaleť či byť či nebyť. Prosím čo si o tom myslíte, ako sa mám zachovať a s čím môžem rátať?

anonymkacolett

Ako sa dokážeš pozrieť svoju priateľovi do oči, plánovať s ním budúcnosť a klamať mu ? A ako by si sa cítila ty, keby tvoj otec mal inú ženskú???

veves

a moralisti sa hned ozvali:) tak to ma byt na slovensku;)
je kurva. a co? vzdy lepsie nez dratom do oka. nechapem co je na tom take zle.
mima, nechaj oboch, ani s jednym ta nic necaka. teda nie, co chces ty.

trineo

celé zle

1. si s priateľom, ktorý nespĺňa Tvoje predstavy
2. milenec spĺňa predstavy, ale je zadaný

Keď nie je priateľ tým pravým, tak prečo ho nenecháš a ešte ho aj podvádzaš? Páčilo by sa ti, keby on robil tebe to isté? Každý vzťah je o láske, úcte a úprimnosti - to však podľa všetkého vášmu vzťahu s priateľom chýba. Tehotenstvo - musela si si byť vedomá, že sa niečo také môže prihodiť. Ak by sa potvrdilo, bez ohľadu kto je otcom, prevezmi zodpovednosť za svoje správanie a o dieťa sa postaraj, ono za nič nemôže.

Od milenca veľa neočakávaj, čím skôr to skončíš, tým lepšie, nebola by si s ním šťastná. Ak chceš zrelšieho muža, vyberaj si z nezadaných.