v akom veku ste dostali ...

Príspevok v téme: v akom veku ste dostali ...
1kolka1

...krámy ? pýtam sa lebo budem mať 15 a esšte stále som ich nedostala..akoze nieze by mi chybali alebo co :D len mamina minule prisla za mnou ,ze jej hovoril gynekolog, ze ak ich do 15 nedostanem tak ze mam prist a ze mi predpise nejake hormony.. nie je to blbost ? ved niektore baby dostanu aj v 16..mozno aj neskor.. ku gynekologovi nechcem ist :D este som tam nebola a je mi to aj blbe :D mozno nema co , ale aj tak :D..tak dakujem za odpovede :P

anjelik9

v trinastich...ja by som ešte počkala do tej šestnástky a až potom by som išla kuk doktorovi či je všetko v poriadku predsa len každé telo je iné a že si ešte menzes nedostala nemusí to byť hneď tým že sa za tým niečo skrýva

suns

nedaj si predpisovat hlupe hormony ! Ono to pride, ak by nebolo nieco v poriadku, posle ta endokrinologicke.. ale hlavne ziadne hormony do seba v 15 nestrkaj ! oki? :)

ninka 255

ja som tiež dostala v 15, skoro v šestnástich, ešte vydrž a keď to nepríde potom choď ku gynekologovi. bola som tiež dosť chudá.

Leonka77

15tich :D tiez som vysoka a chuda, ale asi aj preto ze vrcholovo sportujem ...tu hmotnost mas nizku, este vyckaj chvilu, ja by som pockala do 16

darleenka

Mohla by si ísť k tomu gynekológovi, nie je to až také hrozné, ako si človek nahovára, keď tam ide po prvýkrát :) A aspoň si budeš na čistom :) Ja som dostala v 12tich