Vitarianske dennicky

Príspevok v téme: Vitarianske dennicky
watermelon

Pre vitarianov a tych, co sa snazia jest co najviac surovej stravy. Piste recepty, rady ako sa udrzat na tejto strave, co ste dnes zjedli alebo sa chystate zjest, ci ine skusenosti s tymto zivotnym stylom.
O odhovarania nemame zaujem, preto prosime, aby prispievali iba ludia,ktori su ZA.

Na zaciatok: dnesne ranajky 8 dcl cerstvo vytlacenych sladkych pomarancov, granatove jablko. Dnes este budem jest banany a hrozno. A musim ist zhanat este pomarance.

GoFruit

Ta Helena Houdova je ako ja. Ako keby som citala o sebe. Aj s tym jej porodom doma. To je nadhera. Je nas viac. Krasne. Uzasne. Dokonale.

GoFruit

www.dama.cz

ludia ja som vo vortexe, citim sa nadherne, pocuvam uzasnu hudbu a citam si uzasny clanok o strave a jej vplyve na zdravie a tejto babe zmizli i vrasky vdaka raw. Dnes je krasny den, dnes je raj na zemi.

Lilly

6:30 jablka, hruska, pomaranc
12:30 5 banánov, 4 hrušky
15:00 smoothie - 2 banány, mango, rímsky, šalat
18:00 rímsky šalát, paprika, uhorka, kaleráb

GoFruit

Caute krasky, ako sa mate?
Ja som po hodinovej flow joge plus cviceniach lu jong a je mi paradne....
R: stava z 3 grepov a cervenych a klasickych pomarancov asi 8 dl
O: smoothie z manga, 5 bananov, kelu a OJ a teraz ho idem na veceru dopit. A asi este dam bud piel de sapo alebo zelenu šťavu -keby mi ju mal kto vyrabat...

GoFruit

Rosemary, potom napis tvoj dojem z obchou Zeleneslnko. Uz ta vidim ako robis na tvojom novuckom Vitamixe smoothie ;) - to je parada a este ked ten smoothie vypijes - tazko sa ti bude znovu pit zeleny smoothie z iného mixeru.

GoFruit

Baby napisem to takto: zo zaciatku pri prechode na raw vam mnohe kombinacie nevadia lebo telo sa tak tesi ze konecne ste mu odlahcili stravu ze mu aj to robi dobre. Teraz hovorim napr o mrkve plus ovocie. Ale ked uz budete cistejsie zacne si telo ziadat menej sialene kombinacie - kvoli traveniu - predsa len mrkva je skrobovina a travi sa uplne inac ako ovocie. Ani mne uz nerobia dobre smoothie kde mam banan plus OJ - to tiez nie je spravna kombinacia - kysle ovocie so sladkym. Dakedy mi nic z toho nebolo ale teraz to citim. No ale zatial nie som schopna spravit smoothie s vodou alebo bez bananov a tak si ho obcas dam ale uz malo.
Najlepsie je aby ste sa riadili tym co citite. Ak mate chut na mrkvu plus jablko dajte si ju. Po prve je to pre telo tisickrat lepsie ako nedat si to a nasledne byt frustrovana a pripadne "zhresit" a po druhe zrejme to telo teraz tak chce a ono si povue ked bude na case prejst na nieco lahsie.

tesim sa ze sme sa tu stretli tak pozitivne zmyslajuce osobky a prajem nam prekrasny vecer....my sme dnes boli v akvarku v antverpach, tak som nakupila duriany a bolo krasne a slnila som sa...no a ked zafukalo tak brr ale pekne aj tak

GoFruit

Lebo obsahuje privela skrobov. Ale tak to nemam z hlavy, to tvrdia hlavne ti, co jedia 8/1/1. Vraj nemame vela enzymov na travenie skrobov...
Ja teraz nejak prirodzene nedavam mrkvu do stiav ale ju nahrádzam - teda tu sladku chut- cervenou paprikou.

vicky_025

super, vymazala som si čast správy, tak nič to, opravujem, pardon :D

ahojte baby, vždy tu toho stihnete toľko popísať, až sa teším keď mám čo prečítať večer :)
ak je to teda detox, mne to neprekáža, ja sa veľmi chcem detoxikovať, prečistiť a všetko zlé dať zo seba von ako z tela tak aj z mysle :).. kľudne by som si dala aj viac aby to bolo aj účinnejšie... :D ale zase nechcem to preháňať keď pracujem, aby som zase niekde za pultom neodpadla. ako je to ináč s mrkvou? dá sa kombinovať aj s ovocím? a zbytok je už aj nižšie... :D