Plastika nosa

Príspevok v téme: Plastika nosa
stella 86

Ahojte,

Blizi sa mi operacia nosa a chcela by som vediet ze co ma caka. idem k doktori Cervenovi. Prosim ak niekomu z Vas operoval nos podelte sa prosim so mou s Vasou skusenostou. Chcela by som vediet co sa deje pre operaciou (ako a ci vam este vysvetli co ide s nosom spravit - nakresli vam nieco?, potom vas hned uspia, alebo najprv Vam anesteziolog nieco vysvetli) a potom po operacii, ako dlho ste tam museli ostat a ci vobec? (ja idem na celkovu anesteziu). potom po operacii, aky je pribeh hojenia a ci ste spokojni (vsimli si to vasi znami?).

Dakujem! :)

nasley

pki,
prosím ťa, ako dlho si čakal na konzultáciu odkedy si sa objednal a aký je približne časový interval medzi konzultáciou a operáciou?

pki

pre sumienka8888

Dr. Cerven nesklamal a potvridil ze patri k spicke v SR, CR. Urobil zazrak s mojim nosom, presne ako povedal pred op, co spravi, tak to aj sprvil. Neveril som ze je to mozne. Este je opuchnuty dost, ale to je len docasna zalezitost, krasne vidiet zmeny ako rovnost, mensia spicka dvihnuta, dychanie lepsie. O mesiac ma caka kontrola. Drzim palce vsetkym, hlavne pri vybere lekara, hlavne aby ste nenatrafili na fuskara, je ich vela. Moje odporucenie je jasne.

Katka555

Prosim vas boli ste niekto u dr Žiaka v Ružinove? Neviete ake robi nosy on? Či nie su hrboľate ale hladke navrchu a pekne sumerne a prirodzene? Ďakujem

sumienka8888

pki:
ahoj tak potom daj vedieť ako si spokojný ale myslím že budeš teda aspoň čo som sa zatiaľ dočitala o červeňovi, ja sa tiež k nemu chystám na opku ale len konzuláciu mám na 21.06.2013 tak ešte mám dosť dosť času tak držím palce aby si bol spokojný:)

pki

Ja som bol u Dr. Červena 19.12.2012 na komp. rhinolastike s celk. anest. a 2.jan. mi maju dat dole dlahu, tak sa tesim uz teraz. Tamponadu podla dohody, som si vyberal na Stedry den sam, kedze sa mi do BB kvoli tomu cestovat 150km nechelo.Ani som to necitil. Jedine co ma trapi aj teraz je svrbenie nosa obcas a samozrejme upchaty nos, ktorý si musim viackrat denne cistit, aby bol aspon ciastocne volny od chrast. Cistim si to aj pomocou striekacky naplnenej repikom - vyplach, vat. tycinkami, steimar.... + reparil tabletky na opuch.

Co sa tyka klniky v ZVOLENE, nemam co vytknut, strastlivost neporovnatelna so statnymi zariadeniami, pochopitelne. Mna operovali vecer o siedmej, prisiel som tam na stvrtu, zaplatil som a hned ma "ubytovali", zoznamil som sa s milou sestrou, ktora ma onedlho prekvapila pancuchami, ktore som si mal natiahnut na nohy. Neskor ma navstivila anesteziologicka, a okolo piatej pan Dr., ktory mi vysvetlil, co ma caka. Do OP som pozeral telku a bol na nete. Tesne pred OP mi pan Dr. pichol par dlhych vat. tyciniek s lidokainom do nosnych dierok a onedlho ma uz sestricka ako postihnuteho tlacila na voziku invalidnom pred OP salu, kde som na vlasnych vosiel do OP saly, polonahy. Samozrejme sesticky mi na prvykrat netrafila zilu, co vidim aj teraz na ruke a aj citim, kedze som tam mal neskutcne velku modrinu asi 6x5cm:D Ale ked sa to podarilo, behom pol minuty som spal ako zabity. Po op som skoro celu noc nespal, nic ma nebolelo ale asi som bol nervozny a trosku mi to krvacalo aj napriek tamponade, co som si uvedomil az rano, ked som zbadal plachtu, tak som to pre istotu zakryl nech nikto nic nevidi, kym som tam na klinike. po lahkych ranajkach podla vyberu dosiel pan Dr., dal instruckie, svoje sukr. cislo, pre pripad. a po rozlucke som opustil kliniku s nadejou, ze setko bude dobre.... to ci vazne je sa uvidi az 2. jan, po odstraneni dlahy, ale myslim ze je tam zmena. Panovi Dr. verim...., ine my neostava :D

jjjj

sjuzka a sumienka

Bola som u dr. Hudakovej robi na mojmirovej, tiez som bola na konzultacke v chirmede ale dakujem Bohu, ze som sa rozhodla pre Hudakovu :)

sumienka8888

jjjj:
ja som bola v chrimede, a ty?neviem ja to nejak vydržím do toho júna a potom to snad nejak rýchlo prejde, počula som aj o nejakej doktorke hudákovej ale neviem nemám skusenosti

jjjjj

sumienka:

Ahoj, ja som bola v KE a robili mi komplet cely nos cize aj lamanie kosti :).
U koho si bola na konzultacke???

S tou Bystricou ti nepomozem, mozno budu vediet baby, ktore tam boli a poradia ti :)

sumienka8888

jjjj:
jeej ďakujem krásne a ty si u koho bola
ja som bola na konzlatácii v ke ale po prečítaní niektorých príspevkov som sa rozhodla neriskovať, lebo keby to nevyšlo bola by som nešťastná, mne je potrebné spraviť kompletku čiže aj lamanie kostí kedže mám hrbolček a takú vysiacu špičku trošku ma odradilo ked mi lek povedal či to skutočne myslím s tou operáciou vážne, to by ma asi nemal odhovarať ked som o tom presvedčená na mna to potom moc profi nepôsobí, len teraz zhánam ubytko v banskej bystrici neviete mi poradiť niekde blízko novamedu?bola som ta raz v jednom penzionku taký peknučky tak možno tam ale keby bolo niečo bližšie asi by som bola radšej diky:))