dá sa schudnúť??

mackousko

jacquelin co je na tom dat si klobasku a vypit to zelenym cajom. Z mojich skusenosti sa tymto systemom samozrejme da ale iba ak si v Ketoze alebo sa do nej chystas.

rose

no hej da sa tak schudnut ale tym si iaba yvprazdnite zaludky a na vahe sice budete chudsia ale normalne sa to neprejavy a ked zacnete jest sa vsetko vrati ja bolo treba radsej cvicit aj ked poznam ze hladovka je jednoduchejsie riesenie

agáta triščová

Jasne ze da len treba spravny zivotny styl, spoort A HLAVNE NELENOSIT PRED TELKOU A JEST CHIPSY, CHRUMKY A INE POCHUTKY

jacquelin

tak samozrejme ze sxudnes. aj ja ked si dala piercig do jazyka a nemohla pomaly nic jest schudla za 2 dvi 5 kil, ale akonahle mohla papat, hned ich nabrala... toto su dost zle diety..skor skus jest viac zeleninky, nepit colu a podobne sladke veci, pi zeleny caj- dobry na chudnutie-podporuje spalowanie tukov a zabranuje ich ukladaniu (ale nie tym sposobom, ze dam si klobasku a vypijem zeleny caj..) a cvicit..

kiara88

jasne,schudnes,ale mozes si dat aj nejake ovocie,nemusis pit iba vodu...ja vzdy schudnem kilo za den ked jem iba ovocie

lera

No jasne ze sa da... nic nezer a schudnes hned... ale upzornujem ze naberes spat este 2x tolko a to hlavne ak necvicis a pod. tak sa radsej zobud a chudni tak aby to bolo zdrave a hlavne bez jojo efektu. a to ze niekto schudne a nevrati sa mi to spat ako pisala lindusa??? tak to vobec nemusi byt tvoj pripad kazdy ma iny metabolizmus. /a nik nepovedal ze jej sa to este nevrati bo moze sa stat/ ale ako chces ak si sprosta tak schudni aj 5kg za 2dni bo aj to sa da. A ak sa ti zda ze som hnusna co pisem tak prosim. ale viem o tom svoje mam ppp ale dufam a snazim sa s toho dostat a ver mi neni to nic prijemne. a ty si na naj ceste mat to tiez ak takto vymyslas hovadiny.!!!!!!!!!!!

lindusa

myslis natrvalo?tak to asi nie..a asi zavisi na tom,kolko vazis.Ja som po 1dni schudla 2kila,vypila som 3,5l tekutin v ten den.Ja som to zatial/za 2tyzdne/ nenabrala,skor este schudla,ale ja si pocitam kalorie/denne max.5500Kj a 3x do tyzdna fitko.ta hladovka mi to chudnutie akoby nastartovala