Dr. Albertova

wanda88

ludia, tak som konecne bola u albertovej na vysetreni. cakala som dost dlho na termin, nevedela som totiz, ze na objednavku treba napisat surne.
ale aj tak, vsetko bolo ok, len ma hned medzi dverami prekvapilo ked som ju uvidela. citala som tu totiz, ze je to nejaka stara osoba a odrazu som videla zenu tak medzi 40 - 50 rokov, viac urcite nie. tak som v prvom momente myslela ze som sa objednala k niekomu inemu. ale bola to ona, tak mi odlahlo. no ona urcite do dochodku tak skoro nepojde, nemusime sa bat.
bola som predtym uz u nejakych psychologov ale ani jeden sa mi nevenoval takto podrobne ako ona. z uvodu som mala velmi dobry dojem a verim, ze rovnako uspesna bude aj moja liecba. lebo rozhodla som sa urcite k nej chodit. takze ak niekto chcete vediet nejake konkretne informacie a budem vediet kludne sa pytajte.

Mamula

Nie, dáva normálne lieky, ale sú prírodné. Niektoré mi zarábali v lekárni. Bolo to viacej druhov. Mala som niekoľko kúr a každá kúra boli iné lieky.
Len ešte na jedno ťa musím upozorniť: keď by si sa u nej začala liečiť, tak presne dodržiavaj pokyny. Bude sa o teba starať a sledovať ťa počas celej tej terapie, ale ani ty ju nesmieš sklamať. Bude od teba napríklad chcieť, aby si jej písala maily ako sa cítiš, ako tvoje telo reaguje na tú liečbu, či máš nejaké konkrétne prejavy a podobne. To dodrž, lebo som neskôr zistila, že keď sa ten pacient na všetko vykašle tak ona ho potom prestane liečiť. Je to proste taký terapeut na akých tu nie sme zvyknutý, ale mne to vyhovovalo byť v liečbe u človeka, ktorý ma stále dôkladne sleduje. A nie že si prídem pre ďalšie lieky a on ani nevie ako sa volám. S ňou stále korešponduješ mailami. A môžeš sa jej spýtať na akýkoľvek problém ktorý sa ti počas tej liečby prihodí a nemusí to ani súvisieť s tou liečbou. Ja som s ňou napríklad riešila problémy so svokrou, ktoré sa práve vtedy vyhrotili.
No neviem, snáď som ti povedala všetko. Musím ísť s malou von, tak ak by si ešte niečo potrebovala, až popoludní sa tu zastavím.

amanda23

Dakujem pekne Mamula za podrobne informacie, este mam malu otazku, ako lieci, dava nejake byliny, alebo doplnky ako pri cinskej medicine? Alebo energiou ako liecitelia?

Mamula

A ešte si sa pýtala na liečbu: tak u mňa to trvalo skoro rok, lenže ja som u nej bola kvôli neplodnosti a predtým som sa liečila u gynekológa aj u endokrinologičky. Aj som bola na umelom oplodnení ale všetko to bolo o ničom.
Teraz mám malú dcérku. Po tom roku liečby som normálne otehotnela bez hormónov a ďalšieho umelého oplodnenia. Skrátka prirodzenou cestou ako sa hovorí.

Mamula

Amanda, takže: najskôr tam musíš poslať mail, lebo telefonicky asi nebudeš mať šťastie. Albertová má asistentku a to by bola asi najschodnejšia cesta, ale neviem si teraz spomenúť na jej meno ani mailovú adresu. Preto ti odporúčam napísať rovno Albertovej. Radím ti dať tam dodatok že je to súrne. My sme písali naraz s kamarátkou. Ja som napísala súrne, dostala som termín o tri dni a kamarátka to nenapísala a dostala termín o šesť týždňov.
Vyšetrenie: viem, že som musela mať umyté vlasy. Nedávaj si žiadne sponky a ozdoby. Veľmi sa ani nemaľuj. Bude ti pozerať oči cez lupu, potom je to také vyšetrenie cez pokožku hlavy, potom chrbtica, u mňa hlavne krčná, bude pozerať stav tvojej pokožky, všelijaké znamienka a škvrny, nenalakuj si nechty, lebo aj na tie sa ti bude pozerať, potom dlane, ruky, jazyk... viac si už nespomínam. Ešte vyšetruje aj takým prístrojom. Celkove to dosť dlho trvá a ešte najskôr keď prídeš tak sa ťa bude pýtať na tvoje predchádzajúce ochorenia od malička. Odo mňa chcela aj choroby mamy, otca, brata a dokonca aj babky a dedka. Niektoré som ani nevedela, tak je dobre sa na to pripraviť a povypytovať sa doma. Pýta sa aj koľko majú rokov alebo na čo zomreli. Všetko si to už nepamätám ale viem, že to prvé vyšetrenie trvalo dosť dlho. Joj, a ešte som si spomenula - pýtala sa aj na moje vzťahy s rodičmi, bratom, manželom. Aj s kolegovcami a všelijaké stresy čo som v živote mala. Ona je psychologička tak sa zaujíma aj o tieto veci. Nič z toho ale nebolí, ja som sa akurát rozplakala keď som si spomenula na jeden nepríjemný zážitok. Ale je to v pohode, nemáš sa čoho báť. Len je dôležité aby si sa neponáhľala tak si rozmysli na kedy si to vyšetrenie vyberieš.Lebo u nej sa to nedá asi odfláknuť. Držím palce.

amanda23

ahojte, prosim ako to prebieha, vstupne vysetrenie a tak, ma nejaky diagnosticky pristroj aj? alebo len podla toho co poviete? tiez trpim depresiami a uzkostou a zvazujem navstevu psychiatra, lebo uz mam pocit, ze mi preskoci z toho, ale strasne rada by som sa z toho dostala bez liekov, popiste prosim viac , kto u nej bol, cim lieci, ako? vdaka

Ajo007

prosim ta napis mi kde ona pracuje a ci tam mozem napisat meil aj ked mam len 12 rokov ci musim s rodicmi alebo staci sam.

bububu

tu som nasiel jeden clanok co ona pisala a je tam aj jej fotka abi si mal predstavu ako asi ona vyzera. je to ta mala fotka nie ta velka je tam taka usmiata.

liek.beautywoman.sk