Dr. Albertova

angela85

no je to velmi prijemna zena, ktora sa velmi venuje svojim pacientom, ale uprimne, mojmu priatelovi jej liecba nezabrala, mozno mal az prilis vazne ochorenie a nezvladla to

marcelina78

asi musi byt fakt trieda, lebo dobra reklama sa robi sama:D no skusim pockat.. A ona vysetruje nejakym pristrojom? Neviete ako sa vola ta diagnostika?

santos

je to velmi dobra terapeutka len nie je jednoduche sa k nej dostat treba byt trocha trpezlivy. ja som cakal na termin niekolko tyzdnov. vydrz lebo to fakt u nej stoji za to. ona chodi vela aj do zahranicia po vselijakych konferenciach a tu niekto pisal ze mala nedavno uraz mozno nerobi alebo momentalne nemala moznost ti odpisat. aspon - pochopil som to tak, ze ti neodpisala. tak este vyckaj. alebo kludne posli mail znova. v tom mnozstve mailov sa jeden lahko prehliadne a pacienti jej pisu jak najati ja sam som ju dost mordoval svojimi mailami.

marcelina78

ja som je pisala este v pondelok, lebo som jej najprv volala a povedala, aby som jej napisala mail, co mi je a napisala do predmetu surne. Bola velmi mila..Tak som urobila, napisala som jej, aj ako som sa doteraz liecila, ze mi nezabrala klas. homeopatia, ani Joalis preparaty u mojich doterajsich terapeutov, tak neviem, ci som pre nu zaujimavy pripad, lebo ako som sa docitala na jej stranke, lieci homeopaticky, Jonasovou metodou - Joalis preparaty a cinskou medicinou...

astra34

albertovej je najlepsie poslat mail. mozes aj napisat kedy ti vyhovuje ist na to vysetrenie ona bere ohlad aj na moznosti pacientov. nenapise len striktne ze vtedy a basta ale da moznost vybrat si.

zdravičko

ja som poslala mail, telefony neberie. odpisala a dala mi terminy. ale mozes napisat aj jej asistentke, ta ma mailovu adresu alternamedica@gmail.com. ona ti mozno odpise skor ako albertova.