Dovera

Príspevok v téme: Dovera
1v4n

Rozprával som sa s priatelkou a neako po dlhšej dobe sme sa dostali k téme nevera a proste neako smes a roprávali že či by osm niečo spravil keby ma podviedla ja že hej a povedala mi že ale može byt napríklad tak že by som bola úplne opita a neaký k**** by to využil a povedala že to sa ale nestane že by sa tak opila ja že ale može sa stat ona že nie lebo nikde sa už tak neopijem tak potom som jej povedal že a keby si bola ?! a ona že tak potom neviem ! a začala mi hovorit rozmýšlaj keby som uplne opita tak asi neviem čo robím, Tak ale ja si myslím že alkohol neospravedlnuje potom mi povedala že nevie ako by sa správala kedže už dlho nebola opitá . Zaončilo sa to tak neak že už teraz sa tak neopíja a všade bude chodit somnou ale ja neviem proste či možem verit

brunetka_a

nájsť si vyspelejšiu priatelku...

ožierať sa do nemoty, 3 dni nad weckom, a ptom to bol alkohol to bol alkohol alkohol može za to , ne ja....

kolko má rokov ??

sweater*

vykasli sa na taketo hypoteticke uvahy. najcastejsie sa aj tak veci udeju inak, ludia sa inak chovaju v realne vzniknutej situacii ako v situacii ktoru si vykonstuuju ze ako by sa zachovali. ries to potom ked bude aktualne

anjelik

Keby ľudia v jednom kuse nevymýšľali, čo by bolo, keby bolo...tak by mali čas rozmýšľať aj o niečom rozumnejšom. :o)) Si so svojou priateľkou šťastný, ona je šťastná s tebou....tak prečo preboha riešite takéto veci?? Zajtra ťa môže zraziť auto a ty miesto príjemných chvíľ, ktoré si mohol stráviť s priateľkou budeš sedieť doma na riti a vymýšľať si hrôzostrašné scenáre, ako si to niekde totálne spitá rozdáva s nejakým chalanom...Príde ti to normálne??? Mne nie...

Maoam

taketo otazky klast len tak bez priciny...hm, bud len chcela vzbudit ziarlivost (to zeny robievaju), alebo to naozaj ma v umysle - tazko povedat, ale niekedy ludia iba provokuju partnera k reakcii, tak davaju taketo blbe otazky, co by si urobil, kebyze urobim to a to - väcsinou ked su si nim neisti

1v4n

No tak zatial o sme spolu sa to nestalo že by sa opila vobec sa neopila proste nič len proste došlo ktejto téme ale mám prsote taký zlý pocit že keby sa opila proste neviem

winki

Ja byť chalan tak by som jej neodpustila už len to, že sa opije ako prasa a nevie čo robí .... to je nechutné, ponižujúce, bezvýznamné a hlavne sprosté.