Zarastajuce nechty

bifľoška

Všetkým čo majú problém s nechtami na nohách. Aj ja mám už roky tento problém a nepomohli mi ani špony , lebo som s to dlho zanedbávala a tak sa mi zdeformovali nechty, ktoré teraz rastú ako sa im chce. Tak ak máte problém obráťte sa na odborníkov čím skôr. A tí milí prispievatelia čo strašia s odrezaním palcov nech prestanú, to sa tíka len diabetikov a z úplne iného dôvodu aj keď môžu mať problémy s nechtami. Tak čím skôr na zdravotnú pedikúru, alebo k lekárovi.

nechty

a čo keď nechty mám pekne vystrihnuté už viac ako dva týždne ale prsty mám po stranách stále napuchnuté, hnis sa mi vytlačiť nedá, aj to bolí v obuvi. Čo teraz?

martincek

:D Ludia ak mate tento problem tak skuste 1 mesiac skusat ICHTIOL si natierat na prsty macat to v REPIKU mne nic nepomoholo tak som isiel s tim k chirurkovy on mi dal inekci medzi Prsty to boloelo neuveritele som reval jak svina tak som mal ist za 1 mesac na dalsi prst ale ten mi uz dorastol a zacal zas bolet a teraz idem na plastiku :D a je to v anestezie tak to znamena ze ma uplne uspia D:D::D waaa !!:D

tommi

moj problem sa zacal asi pred dvomi rokmi najprv ma to len trochu bolelo potom risiel hnis a tie ine veci chirurg mi odstrihol strvtku nechtudorastlo a zase bolelo do toho prisiel uraz odtal som si tepnu na ruke skoro son skapal ale zijem potom sa bolest stupnovala az tak ze som si s tym neco musel urobit odtat som nechcel ale dal som za sluka marihuany vydezinfikoval noznicky a strihal som vystrihol som s tade asi centimetrovy kus nechtu teraz som mame obsklbal tu burinu aloe vera a priliepam si tam rozrezane listy a pijem vela zihlavoveho caju zevraj to pomaha a nemam sa fajn pretoze mam kriplavu ruku.

klinochvost

absolutne to nič nemá spoločné s tým či sa strihajú do rovna alebo oblúčika , je to jednoducho genetika , asi ako keď niekomu vyoperujú slepák a niekomu nie....mňa problém z nechtami už tiež trápi nijaký ten rôčik kua čo mám robiť ?

janka

Ahojte ja som mala ten isty problem a pred tyzdnom som bola na chirurgiji a vytrhli mi nechty na jednej nohe a za mesiac idem dat vytrhnut na druhej. Do urciteho casu ich kontrolujeme,ale potom to aj tak zarastie tak ze lepsie je to nechat na odbornikov lebo riskujete ze sa zapal a hnis dostanu az do krvy a kosti a vtedy je risk ze mozete fakt prist o palec na nohe! NESRANDUJEM POZNAM OSOBNE TAKY PRIPAD!!!

kulinka1000

mne tie nechty zarastaju uz vyse pol roka a stale s tim behame po chirurgii a staale mi to doktorka vistrihne a o 1 tyzden mi to znova zarastie newiem co mam s tim robit poradte mi nieco!plissssssss

anonym000

MOZEM VAM POMOCT!!!ja som tiez mal stale zarastajuce nechty ale raz som isiel do takeho salonu s manikurou a tam som si dal vyrezat okraje nechtov a pravidelne si ich pilnikujem aby ezarastaki naozaj to pomaha NAOZAJJJJ