SAMOPALOVACIE KREMY A CVICENIE

silvinka18

ahojte neviete mi poradiť nejaky dobrý samoopalovaci gel,krem,spray ?vždy som bola proti ale chcem to vyskusat pretože uz ai dva roky intenzivne chodim do solaria a uz ma to nebavi a vidim ako to niči pokožku...dik

lenoccka

ja chodim do solarka na jesen zaopalit trojuholnicky po plavkach a na jar ked som bleda az priesvitna a robia sa mi pupaciky na chrbate, vysusia sa mi a peelingom ich zmyjem... Inac mam rada len ozajstne slniecko :)))

elle

Tapka, ja si tiez myslim ze to netreba prehanat s tym bronzom, ale na druhej strane po zime je plet vazne az chorobne bleda, tak par minut v solarku pokozku krasne rozziari. Ja sa tiez chystam ale len tak na 6 minut a raz do tyzdna :-))

tapka

Preco chcete byt za kazdu cenu ine nez ste? V Japonsku sa zeny bielia,v USA prazia v solarkach a my sa po nich opicime ! Samoopalovacie kremy su blbosti,za kt.len vyhadzujete peniaze a vyzerame po nich ako flakate zebry a solarka nam nicia a vysusuju nasu prirodzenu krasu ! A ESTE ZATO VSETKO AJ PLATIME !!!ZENY SPAMETAJTE SA!

michalla9

A skusala si tie telove mlieka ktore maju samoopalovacie ucinky?Ja ich pouzivam a su velmi fajn,no fakt je naj ked prides s fitka,alebo ako ja s plavosky a das si sprchu a potom sa nim natriet,uplne sa Ti vstrebe do pokozky a nemas ziadne flaky. ;o)

filaga

ja vacsinou ked cvicim tak sa nespotim tak aby nejaky krem mal ist dole, maximalne sa mi zadok spoti a trosku mala kvapka na cele, nic viac.

lenoccka

tak tak, ako radi moncici, osprchuj sa najlepsie peelingovym sprchacom, potom sa nakremuj, sup do pyzama a spat, a rano, ani nevies ako, budes krasne opalena...

moncici

tak preco si davas samoopalovaci prave vtedy ked ides cvicit,njlepsie si ho je dat na noc ale predtym urob dokladny peeling celeho tela

alina

samoopalovaky su na nic, mne sa stalo to iste a vyskusala som aj rozne druhy.. vopchaj sa do solarka a budes hneda na dlhy cas bez flakov..