Bolesť v podbrušku, krížoch..

Príspevok v téme: Bolesť v podbrušku, krížoch..
lenka.1

zdravím, mám taký problém, že posledné dni pociťujem bolesti,ktoré sa tiahnu od krížov smerom na podbruško, vaječníky.. úplne na začiatku tohto celého ma prvý deň strašne bolelo v podbrušku,mala som príznaky na zápal vaječníkov, (pichľavá bolesť, pálenie pri močení, únava a pod..) .. potom sa to zlepšilo, tak som to nechala tak,ale stále pociťujem tie spomínané nevýrazné bolesti krížov, vaječníkov a hlavne keď som v kľude, no keď sedím,alebo najviac keď ležím tak pociťujem taký tlak v podbrušku.. na internete som sa dočítala že by to mohla byť aj ovulácia, ale to by sa u mňa objavovalo poprvý krát.. menštruáciu by som mala dostať cca o 2 týždne.. čo by to mohlo byť ? :/ som z toho dosť v strese

Nika159

Zdravím Vás, ako čítam , tak vidím, že presne rovnake bolesti mám aj ja, trvajú od začiatku menstruacie, no už aj 3 dni po nej, bolesť mi najprv prechadzala od krizou k podbrusku, teraz ju už cítim, len v podbrusku, každé ráno sa ledva postavím z postele, fungujem až po užití tabletiek..Nemám poriadne kedy ani zájsť k dr, netuším čo to je, sú to tlaky, a celé to mám aj také ako nafúknute tvrdé..:( Tehotná niesom určite, mám danu..Ďakujem za každú radu..

Nika159

Zdravím Vás, ako čítam , tak vidím, že presne rovnake bolesti mám aj ja, trvajú od začiatku menstruacie, no už aj 3 dni po nej, bolesť mi najprv prechadzala od krizou k podbrusku, teraz ju už cítim, len v podbrusku, každé ráno sa ledva postavím z postele, fungujem až po užití tabletiek..Nemám poriadne kedy ani zájsť k dr, netuším čo to je, sú to tlaky, a celé to mám aj také ako nafúknute tvrdé..:( Tehotná niesom určite, mám danu..Ďakujem za každú radu..

isa

Som natom podobne. Doteraz neviem co za tym je.A trva to uz dlho cca 4.5 rokov. Mozno to budu ovulacne bolesti.neviem. Len tie krce mi nejdu do hlavy.niekedy nemozem ani krok..tab.od bolesti. Ale neprejde to samo. Vzdy to prejde do poriadneho zapalu..kde musim antib. Niekedy kazde 2.mesiace nechapem.
Drz sa..

gizka2005

Dobry den.Mam taky problem uz asi tri dni mam bolest teda skor taky tlak na vajecnikoch,a citim tam akesi skvrkanie.na WC chodim tak normalne ani ma pri moceni nereze,nepali ani nesvrby.mam dost silny vytok a vcera pri moceni zo mna \\\\\\\"vypadla\\\\\\\"biela hrudka o velkosti dvoch velkych fazul.vytok mam bez zapachu aj neakeho zvlasneho sfarbenia...neviem ci to s tym suvisi ale den pred tymito problemami som mala pohlavny styk...

lenka.1

tak tehotná snáď niesom a to prechladnutie je možné, začalo sa mi to deň po minulom víkende, ktorý bol dosť chladný a večer som bola von a dosť slabo oblečená a sedela som s holými krížami.. tak ďakujem za radu, mala som fakt veľké obavy.. a aj keď nerada chodím ku doktorovi a už vonkoncom nie ku gynekológovi, tak tam pre istotu asi radšej zájdem.. :)

Romča

Ahoj Lenka. Ja som mala tiež tieto problémy ako máš aj ty. volala som svojmu gynekológovi a ten mi povedal,že to môžu byť tieto príčiny: Bud som tehotná,alebo mám zápal vaječníkov,poprípade ako si aj ty spomínala by to mohla byť ovulácia ( lenže ovulácia sa mi nezdala,lebo ja takéto príznaky nemávam a to by som mala asi prvý krát v živote z takýmito príznakmi) Na druhý deň mi však,ale bolesť prešla a šla som ku lekárovi a ten zistil,že som prechladnutá,a stačí byť len pár sekúnd bez papúč na studenej podlahe a odnesú si to močové cesty teda aj vaječníky. A radím ti chod s tým čím skôr nič vážne to nebude podľa mňa. JJa som sa tiež veľmi bála,že to je niečo vážne,ale lekár ma hned ubezpečil,že nie,pretože rakovina krčka maternice sa objaví až v neskorom štádiu a predpvšetkým krvácaním mimo cyklu. Takže naozaj neboj sa Lenka,hlávku hore :-)všetko dobre dopadne a veľa šťastia želám