Ako schudnut?

Príspevok v téme: Ako schudnut?
chcemschudnut:-))

Ahojte.Aj ked si myslim ze mam vpohode postavu moje oblecenie aj kamarati a ostatny mi vravia opak.Preto som sa rozhodla dat dole aspon 5 kil.Stacilo by mi chudnutie 5kil za mesiac.Len neviem ako zmenit stravovanie a kolko krat tyzdenne cvcit a ako dlho.Som zvyknuta nic si neodopierat ci uz su to sladkosti pecivo alebo ine.Ak viete na toto nejaky trik ako s tym prestat tak mozete napisat.Velmi pekne vam dakujem

emty

mám 64kg výšku 179cm a 17 rokov je ot dobré ?? mne sa nepaci moja vaha tak chudnem pomali ale dari sa bo som pocul ze po 18 idu kila hore co ma mrobit

linia

Tym, ktori su ochotni pocuvnut rady ludi, ktori uspesne schudli, su urcene stranky -odkaz odstránený-. Ostatnym zelam, nech trpezlivo skusaju vsetky diety jednu za druhou... a nepriberu...

majocka

ahoj..chcem vas len poziadat o radu..uz som sa rozhodla chudnut..a tak sa chcem spytat ci mi nezaskodi ked si dam tri dni take ze budem papat len a len zeleninu??

Soraja

anajka no s priatelom je to tazke, bo som rada ked sme spolu tolko co sme. Priatel byva mimo mojho mesta a ked sme spolu tal len povinnosti, nemame na seba tolko casu, som rada ked sa mozme spolu poprechadzat a porozpravat:-) ale cez leto chodievame spolu bicyklovat len teraz spolu nebyvame tak casto, takze fakt, chyba mi nejaky partak na cvicenie:-(

anajka

Ja som prepadla úplne kkorčuliam a behu. Je to super vyventilujem si hlavu a pekne sa mi spevnila postava, že oblečiem rifle čo som nosila akko 17 ročná a mám 30. Ale ja som zase nikdy nejako veľmi nepribrala len raz jedno obdobie asi 6 kg ale to už je preč. Tiež nie som svätá moja čierna duša má rada čokoládu dobrú s orieškami a Mozart.guličky. Keď ich mám tak ich zhltnem, ale nejem chleba absolutne mi nechýba a mám rada cestoviny a ryžu. Mne chutia jedlá čo sú dietne okrem čokoloko. Treba sa hýbať tak aby nás to bavilo a nie umáralo a potom to pôjde samo dole. Skús nahovoriť frajera na spločný šport, zasmejete sa a budete splolu a spravíte niečo pre zdravie. Ja tak robím z mužom.

Soraja

anajka dakujem, ja so stravou nemam az take problemy, nehovorim, nejedavam kazde 3 hodiny, ja sa najem na obed a to mi staci a okrem toho len ked si dam sladkost. viem vsade citam, ze kazde 3 hod by sa malo papat ale ked ja nie som hladna mam to do seba pchat? brokolicu zapekanu so syrom milujem (aj bez zemiacikov, papavam pravidelne:-) len mne skor slo o to cvicenie, viem ze nic nie je rychlo, len ked vidim moje stare fotky az mi je do placu, priatel je sice spokojny ale ja urcite nie, chcem byt zase cica. Darmo pekna tvaricka ked postava "o nicom":-(

anajka

Ja som jedla pravidelne kaaždé ráno ovsené vločky s mliekom a lyž.medu. Niekomu to nechutí ani mne zo začiatku ale potom som to už mala rada. Bola som zasýtená a jedla som niečo pre svoje zdravie. Obed si daj normálne v jedálni. Večer nie niečo mastné a ťažké a medzitým ovocie ako desiata a olovrant. Keď máš chuť na sladké tak si daj lebo keď si ho budeš odopierať tak sa potom utrhneš a " zošrotuješ " / podľa seba / všetko čo bude v dome. čajíky sú fajn, skús nahovoriť mamu že keď niečo varí nech Ti spravý zapekanú brokolicu so syrom a zemiakmi a kúp si receptár na zeleninové chutné jedlá. Hlavne nehladuj.Určite sa ti postava upraví ale nepôjde to rýchlo tak neprepadaj panike.

Soraja

Ahoj, ja mam ten isty problem, mam 22 rokov, 168cm a 70kg. Niekedy som mavala 55kg a za rok sa mi podarilo nabrat. U nas v rodine su vsetci macatejsi, ale ja som bola ok, davala som si pozor vtedy na to co jem. No ale priatel si ma vykrmil a je zo mna bacula. Vzdy som mala problem s tym, ze som strasne na sladke, vedela by som zjest aj kilo sladkosti na posedenie. Ale som sa odhodlala, do leta musim zhodit aspon na tych 58Kg, ak niekto pozna dobru radu, tak sem s nou, viem o strave priblizne co a ako ale potrebovala by som poradit co s chutou na sladke a tiez ako cvicit, alebo aky sport by bol naj a asi ako dlho treba cvicit. Uz nechem mat zo seba komplexy:-)

chcemschudnut:-))

Ja viem ze som mlada a nemala by som zacinat s dietami.Ale ked to bude pomaly a tak tak y mi to ani neublizilo len chcem vediet kolko kj by som mala prijat za den.4000Kj je dost alebo malo?a sladke napoje nepijem nechuti mi to.mam rada bylinkove caje a niekedy si dam kavu ale bez cukru a mlieka.Pitny rezim mam super.ale to jne dlo nie.

anajka

Prosím neuraz sa ale si ešte mladá na to aby si haprovala so svojim telom. ešte sa vyvíjaš a rastieš, ak chceš niečo zmeniť a to asi chceš / pamätám si ten vek veľmi presne a viem že som tiež nebola s ničím spokojná/ tak začni pekne pomaly. Obmedz sladké nápoje, kola, fanta atď, troška zmen konzumáciu chleba, len ho obmedz. Uvidíš že zmena príde a nebude taká drastická. Viacej športuj a teš sa zo života. Si mladá tak si užívaj svoju mladosť. Veľa šťastia.