Gynekolog - Bratislava

Príspevok v téme: Gynekolog - Bratislava
hladam

potrebujem zmenit gynekologa, lebo terajsi nerobi ani preventivnu prehliadku tak ako ma. cytologiu mi nespravil ani raz, vaginalne sono a vysetrenie prsnikov tiez nie. problem je, ze studujem a momentalne nemam peniaze na poplatky u lekara. budem potrebovat preventivnu prehliadku a hormonalny profil, na ktory mam vymenny listok. neviete mi poradit nejaku dobru gynekologicku/gynekologa v bratislave? rozmyslala som nad magdalenou mayerovou alebo nad ordinaciou na zaporozskej v petrzalke, kde ordinuje doktorka vanickova a fellnerova. pripadne neviete mi odporucit niekoho? za nejake tie jednorazove klieste a vaginalne sono zase nemam problem zaplatit, len by som si rada nasla takeho lacnejsieho gynekologa aby sa mi nestalo, ze nahodou sa objavi nejaky zdravotny problem a ja nebudem mat prave vtedy peniaze na osetrenie. vacsinou doktori nemaju cennik na internete, preto sa pytam vas, ci neviete o nejakom lacnejsom, keby ste mohli aj ceny orientacne uviest. dakujem

bejbina

Romana 1211 nie je jedno aké mám problémy? Nechcem sa o tom moc rozprávať, je to chúlostivá záležitosť. Poradíš mi toho gynekológa?

patrisaa

moncisko

snáď žiadne nebudeš mať, prajem ti veľa zdravia a teda nech sa Vám to s manželom podarí. Treba dcérke aj nejakého bratčeka alebo sestričku, aby jej nebolo smutno;-)

bejbina

nechcem to preto povedať lebo neviem či to sem vôbec patrí, nebudem niekoho ohovárať na internete. Proste, budem len rada ak mi poradíte gynekológa s ktorým máte dobré skúsenosti. Bývam v Novom meste v BA, ale keď tak mi nerobí problém cestovať po Bratislave. Jasné že by som bola najradšej keby som to mala blízko domu ale keď nie, tak sa nič nedeje

pocahontass

tak ty si naozaj zaujimava, chces radu ale nechces nic blizsie povedat. Ale tak respektujem to. A z ktorej casti BA si?

moncisko

ak nebudem mat ziadne problemy tak teraz mam prist az o rok na preventivnu. Mam dcerku ktora ma 3 rocky. Akurat minuly tyzden sme sa s manzelom rozpravali ze by sme mohli uz aj nejakeho surodenca tak zacneme asi pomalinky pracovat na tom:-)

patrisaa

moncisko

tak to aj ja rada počujem že si spokojná. Teraz budeš už len každý rok chodiť na preventívnu prehliadku, že? A už máte aj bábätko?

mimonn

moncisko: jeej tak tvoja sprava ma velmi potesila. Uz som sa zacinala bat ze si nebola spokojna. A nemas zaco, ja som ti rada pomohla;-) Tak ti prajem aby si bola s nim len spokojna a nemala ziadne problemy, ahoj:-)

moncisko

prepac ja som tiez nato nejako pozabudla ze som ti mala napisat o svojich pocitoch. No, kde zacat? Isla som tam cela vystresovana, pretoze celkovo tieto prehliadky nemam rada. Ale hned ako som sa zacala rozpravat so sestrickami ktore boli zlate som sa ukludnila a potom to uz islo vsetko lahko. Som nadmieru spokojna. Dakujem aj tebe, ze si mi poradila a odporucila prave tohto doktora