Trasie sa mi hlava pri strese

Príspevok v téme: Trasie sa mi hlava pri strese
Miško

Dobrý deň :( mam taky problem...dosť a veľmi ma to trapi že sa mi pri strese neovladateľne myka alebo inymi slovami trasie hlava,neviem to vôbec ovladať,potom ma napodobňuju a smeju sa mi kvoli tomu....
Hambim sa aj rozpravať na spolužiakov lebo sa bojim že sa strasiem a strapnim :( beriem aj AD sertralín actavis,no len ako keby sa to zhoršilo...poraďte mi čo mam robiť prosím. Mam 15

Miško

Strašne ma to trapi,lebo sa mi kvoli tomu aj smeju,aj som počul že posobim krčovito kvoli tomu.
:( neviem ako to prekonať

fidorka 2

Ja som to tiež mala, keď som chodila do školy, a odpovedala som pri tabuli, prežívala som túto triažku. A potom keď som ukončila štúdium, samo to prešlo.

Miško

Ale to trasenie hlavy,nemyslim ako sa trasu opilci preboha...ja to mam len take mykanie,žiadny extrem...len mykanie,neovladatelne,a dosť ma to trapi

AdamKrt

Zacni uzivat B-Complex forte + 300-350mg Horciku denne.

Pripadne by nebolo zle vysetrenie u lekarky, aby to nebola zacinajuca skleroza multiplex.

alenka_maxova

pri strese nezabudaj poriadne dychat. Casto sa stava, ze v stresovej situacii mame velmi plytke dychanie. Tym, ze sa budes snazit dobre a pravidelne dychat, zmierni sa aj trasenie hlavou. Ale samozrejme, ak mas lieky, treba ich uzivat tak ako ti kazal lekar a mozno vyskusat aj dake neurologicke vysetrenia. Vzdy pri strese zachovaj klud, urob si vydych nadych, sleduj doslova svoj dych, kym sa to nenaucis robit podvedome. Nikdy nepodliehaj panike, musis sa to naucit vedome ovladat...

zewa

AD nestaci brat len sem tam! Kedy sa ti to stava?
Mozno sa trasies z nich. Mne sa to tiez stavalo a vymenila som iny druh a je fayn.
A mozno nieco neurologickeho povodu.