Da sa prekonat depresia?

43

tak asi počkam kym tam bude doktor a čo na to povie?tiež si myslim,že je ta davka o ktoru mi to zvyšil vela.alebo neviem,ale myslim že to ani nezsitim do kedy sa snim neporozpravam,ale som rada,že si napisala,lebo viem ,že aj niekto iny mal taky problem .

43

ved praveže ja nemam pocit,že mi je zle.
mna len trapi,ten spanok a neviem prečo po takej dobe uživania tych tbl.pochopila by som to na začiatku,ked som nebrala este AD alebo v začiatkoch ked som ich začala brat,vtedy hovori avaiceri,že sa im pohorsi a potom po 3-4 týždnoch pride pohoda.u mna pohoda prisla snad prvy den po navsteve psychologicky.a aj v podstate sa celkom dobre citim,len teda nemožem spať posledne 3 dni.

monza

43, áno beriem len 1 tbl ráno. Musíš vydržať, aj ja som si myslela, že nikdy mi nebude dobre, a zrazu som zistila, že mi je dobre.

keri27

43,aj ja si myslim,ze je to pre teba silna davka,ked pred tym si sa citila lepsie.radsej sa porad s doktorom.asi ti to bude musiet znizit.drzim palce aby sa polepsilo...

43

ved praveže ten xanax by mal navodit spanok,tak si myslim,že jedina pričina je v tom že mi zvyšil davku toho AD a je to asi vela.no skusim mu zavolat v stredu ,dufam že nebude mat dovolenku.

monza

Skús doktorke zavolať, aj mne po telefóne zmenila lieky, iba som išla pre recept. Ten xanax je ako neurol.Ja som takú istú vnútornú nervozitu pociťovala, nevedela som čo so sebou.

43

takže mysliš po troch týždnoch od uživania tych AD ti bolo horsie.ak to dobre chapem.
lebo presne aj mne je tak .na začiatku mi bolo celkom dobre a potom mi doktro zvyšil davku a je mi horšie,teda hlavne v tom že nemožem spat lebo mam pocit ako keby som sa nemohla uvolnit ako taku vnutornu nervozitu.
ja beriem lexaurin pol rano a polku večer a v noci xanaxSR s nejakym postupnym uvolnovanim.na začiatu ked som začala brat pred tymi 3 týždnami tak som celkom dobre spala až teraz 3 dni čo už nemožem spat.tak preto si myslim,že je to tiež asi z toho že je to už asi vysoka davka pr emna tych AD,ja uživam zoloft 3x denne 1/2.