Yves Rocher

katka77

no keďže mám 13 (asi ste to nečakali :D budem už asi vykať :), tak nie je dvakrát najlepšia - mám akné, ktoré ma už fakt trápi... ale čakám, že keď prestanem byť v puberte sa to aspoň trochu ustáli...

pasazierka

Ja som na lahke citrusove vone, obzvlast limetka, citron, ale aj tento zeleny caj ma dostal. Ma len jednu chybicku-dost rychlo to vyprcha, musis sa striekat cely den :-D

xy:)

tak poslala som v bublinkovom obale :D inac yves rocher ma krasnu orgovanovu vonavku... len vydrzi asi 3 sekundy... presne to ta malinova a jahodova co som od nich mala. slaba vydrz :/

katka77

no ako vidím, na Yves Rocher je samá chvála :D musím si aj ja niečo objednať :) tiež chcem niečo na leto, nejaký osviežujúci krém na telo alebo niečo podobné ;)

pasazierka

xy, tak imaginarne chuti vyborne! Inak mam z Yves Rocher krasnu vonavku-darcek som dostala. Je to toaletna voda s vonou zeleneho caju, plus gulicka plus sprchovy gel. Nechavam si to na leto, je to velmi svieze.

xy:)

ok baby, sice som ju uz zjedla celu, ale mam este jednu v zalohe :D tak imaginarne vam ju posielam :).. a na dakovanie si moc nepotrpim :)