Yves Rocher

xy:)

aaa, tu som este nevonala.. ale pravdu mas, je fakt hrozne vela peknych.. preto nechapem osoby co nosia niekolko rokov tu istu, mne by to smrdelo uz

katka77

xy ja to isté, nikdy si nekúpim tú istú voňavku :) keď už mám šancu si ju vybrať, tak stále inú, pretože ich je tak veľa :D :D ale mne sa strašne páči Avril Lavigne - Forbidden Rose ;) krásna je :)

xy:)

ked som bola pubertacka, bola som happy ze mam nejaku obycajnu vonavku z avonu.. oblubenu nemam, viac vonaviek sa mi paci, nekupujem dvakrat tu istu vacsinou

katka77

a keď sa tu už bavíme o tých voňavkách, tak aká je vaša najobľúbenejšia voňavka, ktorú používate/používali ste?? :)

pasazierka

katka, hej, viem si to predstavit :-D A ked bude mat ta spoluziacka o 30 rokov viac, tak zacne nosit veci, na ktore ma vek teraz :-D

katka77

pasazierka viem, že sa nečakám, a tak na svoju pleť už ani nič neskúšam... lebo som vyskúšala kopu prípravkov, čistiace gély, masky, krémy... všetko možné, no a pochopila som, že jednoducho musím čakať :D a presne, mám takú spolužiačku, ktorá to fakt preháňa s maľovaním a aj tak celkovo :) proste chce byť už dospelá a tak sa preto aj chce správať... tak asi si vieš predstaviť, že ako to vyzerá :)

xy:)

jej katka, to si este take mladatko. jo tpch, asi je tam privela alkholu v nich - inac su fajn.. mam rada lahke kvetinove vone, alebo aj sladke, ale take ovocnosladke, nie bolehlavy

pasazierka

katka, to sa este nacakas, aspon 5 rockov :-D
vykat nemusis
ale pre 13ku taka svieza letna vona je fajn, tazsia sa k takemu veku nehodi, mlade dievca ma vonat cistotou a posobit cerstvo, nie ako niektore, ktore sa oblecu, navonaju a namaluju ako slapky a potom sa cuduju reakciam okolia