Chlamýdie???

Príspevok v téme: Chlamýdie???
veronika

Ahojte, prosím poradte mi nejakého normálneho gynekológa v BB, pretože ten môj je naozaj už asi sprostý.Povedal mi že mám nejakú infekciu a 20 dní som brala Doxyhexal 200, no cítim sa hádam ešte horšie! Tak ja asi viem najlepšie že niečo nie je v poriadku,nie? Mám výtok, strašné kŕče v podbrušku, cítim štípanie a aj pri močení cítim pálenie. Mám podozrenie na chlamýdie, prosím poradte niečo čo som možno ešte nevyskúšala?! Dakujem

denia

No ja ti radim dobre si to pozistuj a vylieč lebo to su take zakerné parazity, že sa ti v ohode mozu rozniest po celom tele a budes mat z toho velke problemy. Po opakovaných zápaloch hrozí neplodnosť tak ked tomu chcec predisť rob s tým nieco.
skoré uzdravenie
inak ja som na to brala sumamed a ten mi pomohol.Pa

neista

mala som positivny test na chlamydie,a doktor v anglicku mi predpisal len 7 dnovu davku antibiotik,a povedal mi ze sa musim pred ich zobratim dobre najest,napr.jogurt.Je to pravda? Lebo vsade pisu ze jogurt by sa nemal jest ked sa bere Doxycyklin.A nezavolal ma na kontrolu,ale ja si teraz vobec nie som ista ci to mam vyliecene.

marcain

Skús aj urologické vyšetrenie..alebo ísť k obvodnej a nech dá vyšetriť..moč a krv a v krvi zápalový parameter CRP alebo ASLO...pa skoré uzdravenie...