žiarli a ja neviem co stym.

Príspevok v téme: žiarli a ja neviem co stym.
miruska258

dobry den mam priatela sme spolu už rok a pol cakame babo je mily dobry laskavy lubime sa velmí, mame spolocne nazory,vieme sa spolocne porozpravat,no je tu 1 problem.ziarli. nie zas nejak velmi napr.kedsom chcela ist na par dni k mame tak mi povedal že sa chcem ist kurvit.. a taketo naražky uz par krat mal ked som chcela ist niekde na chvilu bez neho. prosim o radu aj ked moje srdce vie že ho velmi velmi miluje.!!!

wreck

ste spolu ESTE LEN rok a pol a ty uz mas babo??? :-O no tak na teba plati mladost-blbost tak ako na malokoho. nemam slov. :-O

Magy

s tym, co napisala alenka_maxova a krasomil sa da len suhlasit. takyto vyrok nemoze z ust vypustit normalne zmyslajuci clovek. to je dost brutalny prejav chorobnej ziarlivosti v jej pociatkoch. neskor to bude horsie a horsie - ak sa s tym nic nebude robit.
je velmi dolezite, aby si si pri podobnej prilezitosti dorazne vyprosila podobne obvinovania a narazky a vyziadala si konkretne vysvetlenie, pripadne cim moze podlozit taketo vazne obvinenie.
argumenty typu "ved to tak robia vsetky" "vsak ja to velmi dobre viem" a podobne sermovanie so slovickami bude len dokaz, ze je to iracionalne a zrele na odbornu liecbu.
aby to s tvojim muzom nedopadlo tak, ako s tym Turkom z filmu vesnicko ma strediskova. aj ked tam to bolo este velmi mierne a komicky podane. realita byva o dost horsia.

Krasomil

Ten démon je samozřejmě myšlen s nadsázkou. Jen je to prostě boj sám se sebou, žárlivý člověk ve všem vidí to špatné, ani bys nevěřila jaké situace si dokáže v hlavě vytvořit, až takovou má fantazii. Někteří pak žijí už v úplném světě a i když milence mít nebudeš, on bude přesvědčený, že ho máš, stačí blbá shoda náhod, že mu třeba nevemeš telefon, protože ho neuslyšíš. On bude přesvědčený, že máš milence. Pak se podle toho bude orientovat a pak tě taky podvede, protože si řekne, že se ti pomstil. Přestane vnímat realitu, ale jako realitu vnímá to, co si vytvořil sám v hlavě. Takhle těžký případ jsem nebyl, ale jsou takoví. Taky jsem dost žárlil, ale nikdy jsem své přítelkyni neřekl, že se jde někam kurvit.

Krasomil

Bohužel to bude čímdál horší. :-( Pokud s tím nebude chtít něco udělat a i tak to bude hodně těžké, vím, o čem mluvím, taky jsem žárlil jako tvůj přítel. Je to nemoc psychická nemoc a její léčba bolí a stojí mnoho úsilí, člověk musí porazit démony ve své hlavě a těle.

alenka_maxova

ides na par dni k mame a on si mysli, ze sa ides kurvit? No mam pocit, ze toto je LEN zaciatok jeho ziarlivostnych scen...Bohuzial si si zavesila, podla mna, na krk velkeho ziarlivca...Nechapem, ze si si to nevsimla uz davno. Ale oka, mozno sa neprejavil pred tym. Radim mu okamzite navstivit psychologa a riesit tento problem. Lebo raz to pride do takeho stadia, ze....

brunetka_a

porozrpávaj sa sním a vysvetli mu že nemá dovod žiarliť :))

na to že čakáte babo a ste spolu lhšie je to divné takéto pubertiacke reči od dospelého človeka.